Portal komputerowy » od 200 do 300zł » Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem

Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
384 total ratings

 

Zalety


Możliwość montażu długich kart graficznych
Dobrze wyposażony przedni panel
Atrakcyjny wygląd
Ciche wentylatory w zestawie
Dużo miejsca na dyski HDD

Wady


Zbyt cienkie blachy
Mało miejsca na zarządzenie okablowaniem
Podatność na kurz
Nienajlepszy system wentylacji


Kilka słów o teście

Firma AeroCool znana z produkcji chłodzeń, obudów komputerowych, jak i związanych z tą dziedziną produktów, zaprezentowała dosyć niedawno nową, budżetową obudowę XPredator X1, dostępną w kilku wersjach kolorystycznych. Dziś przypadło nam testować model Black Edition. Wygląd Xpredator X1 to obudowa, która przypadnie do gustu osobom szukającym niepowtarzalnego, futurystycznego designu. Estetycznie nie budzi żadnych zastrzeżeń. Producent […]

6
Opublikowano 30 listopada 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Firma AeroCool znana z produkcji chłodzeń, obudów komputerowych, jak i związanych z tą dziedziną produktów, zaprezentowała dosyć niedawno nową, budżetową obudowę XPredator X1, dostępną w kilku wersjach kolorystycznych. Dziś przypadło nam testować model Black Edition.

Wygląd

Aerocool Xpredator X1

Xpredator X1 to obudowa, która przypadnie do gustu osobom szukającym niepowtarzalnego, futurystycznego designu. Estetycznie nie budzi żadnych zastrzeżeń. Producent wprowadził na rynek kilka jej wersji, dzięki czemu każdy potencjalny klient znajdzie odpowiednią dla siebie. Ponadto umieszczony na przodzie 120mm wentylator, podświetlany kolorem czerwonym, którego widać przez siatkę, dodaje całego uroku.

Aerocool Xpredator X1 Frontowy panel

Aerocool Xpredator X1 Frontowy panel

Frontowy panel jest niemal całkowicie pokryty czarną, metalową siatką, pod którą zastosowano filtr przeciwkurczowy (mesh). X1 pozwala na zamontowanie aż, lub tylko trzech zewnętrznych napędów 5,25”. Na topie znajdziemy panel wyposażony w: zewnętrzne porty USB 3.0, które posłużyć mogą także jako porty USB 2.0, wejście i wyjście audio oraz pokrętło do regulacji prędkości wentylatorów.

Aerocool Xpredator X1 Front

Aerocool Xpredator X1 Front

Xpredator X1 w standardzie wyposażony został w tylko dwa 120mm wentylatory, jeden podświetlany znajdujący się na froncie i drugi zamontowany w tylnej części obudowy. Istnieje możliwość rozbudowania systemu wentylacji o jeszcze dwa kolejne śmigła 140mm lub opcjonalnie o jeden 120mm.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 190 x 482 x 475 mm
Kolor: czarny
Standard: ATX
Materiał: stal SECC 0,5mm
Miejsca na napędy:
– zewnętrzne: 3x 5,25”
– wewnętrzne: 6x 3,5” / 2,5”
Wentylatory zainstalowane:
– 1x wentylator 120mm – przód
– 1x wentylator 120mm – tył
Łączna możliwość instalacji wentylatorów:
– 2x wentylator 140 mm
– 3x wentylator 120 mm
Sloty kart rozszerzeń: 7
Zasilacz: standard ATX, opcjonalnie
Złącza:
– 2x USB 3.0
– 1x Audio in/out
– kontroler wentylatorów (max. 25W)
Maksymalna długość karty graficznej: 400mm
Gwarancja: 24 miesiące

Spis treści: Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem

-AssassiN-
 
Jestem fanatykiem komputerów i wszystko co jest do nich podłączane. Lubię pograć w dobrą grę, posłuchać świetnej muzyki, oglądać filmy i seriale, czytać aktualności IT oraz grać w piłkę nożną, siatkówkę, piłkę reczną (mam także wiele, wiele innych zainteresowań). Zajmuje się też redagowaniem artykułów, które zapewne przeczytałeś. Dodatkowo zajmuję się grafiką, głównie tworzenie bannerów, headerów itp.


6 komentarzy


 1.  

  Jak grube są tam blachy? (0, 6 mm czy mniej?)
 2.  
  Bakak
   
   
   
   
   

  koszmarne fotki, słaba stylistyka i składnia, ogólne masło maślane. Po pierwszej stronie przestałem czytać, tylko fotki przejrzałem 🙁
  Słabe to :/
 3.  
  Janek

  Recenzja bardzo nieskładnie napisana, ale cóż – jako dobrnąłem do końca. Co do samej obudowy – raczej bym tyle nie dał za ten sprzęt. Porównywalnej jakość sprzęt ostatnio wypuścił iBOX (model NET 718), a cena znacznie niższa.
  •  
   Mojżesz

   @Janek to prawda z tym iBOXem. Ich NET 718 daje radę i za tę kasę jest jedną z lepszych porpozycji. Ja sam składałem w nim zestaw dla brata, wiec miałem okazję przyglądnąć się wszsytkim detalom. Warta swojej ceny.
 4.  
  Jacob

  Niech ktoś mi powie gdzie jest przycisk reset?

Dodaj komentarz


(required)