Portal komputerowy » dyski przenośne » Adata HD830 2TB – test pancernego dysku przenośnego!

Adata HD830 2TB – test pancernego dysku przenośnego!

 

 
Podsumowanie
 

Ocena: 5
 
Rodzaj:
 
Pojemność:
 
Cena:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


 

Zalety


+obudowa wykonana z aluminium,
+bardzo wysoka odporność na czynniki zewnętrzne,
+3 lata gwarancji

Wady


- cena mogłaby być nieco mniejsza


Kilka słów o teście

Wiele danych jest po prostu bezcennych – kto w końcu by się ośmielił przełożyć na pieniądze wartość zdjęć z wakacji? Do przechowywania takich własnie rzeczy został stworzony bohater dzisiejszego testu – Adata HD830 – pancerny nośnik, któremu nie straszne są upadki czy nawet… zanurzenie w wodzie! Zapraszamy do recenzji.

0
Opublikowano 11 lipca 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Ceny dysków SSD od jakiegoś czasu lecą na łeb na szyję. Jednak tradycje nośniki talerzowe mają w zanadrzu parę asów, które powodują, że świetnie nadają się jako magazyn danych i z tego też powodu wciąż całkiem nieźle się sprzedają. Jednym z nich jest chociażby trwałość zapisu. Dyski SSD zaleca się uruchomić raz na jakiś czas, by potrzymać napięcia w kościach NAND. Może to być problematyczne, zwłaszcza gdy chcemy przechowywać na nośniku np. zdjęcia z wakacji czy inne dane do których nie zaglądamy często. To jeden z wielu przykładów pokazujących, że technologia HDD jest jeszcze potrzebna. Dlatego w dzisiejszej recenzji przyjrzymy się przenośnemu nośnikowi HDD – produktowi firmy Adata, a dokładniej modelowi HD830 w wersji pojemnościowej 2TB. Zapraszamy!

Specyfikacja ADATA HD830

  • pojemność: 2 TB, 4 TB, 5 TB
  • interfejs: USB 3.0
  • wymiary: 140 x 96,2 x 33 mm
  • waga: 510 g (2TB), 600 g (4/5 TB)
Spis treści: Adata HD830 2TB – test pancernego dysku przenośnego!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)