Portal komputerowy » dyski przenośne » Adata HD830 2TB – test pancernego dysku przenośnego! » Strona 4

Adata HD830 2TB – test pancernego dysku przenośnego!

 

 
Podsumowanie
 

Ocena: 5
 
Rodzaj:
 
Pojemność:
 
Cena:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


 

Zalety


+obudowa wykonana z aluminium,
+bardzo wysoka odporność na czynniki zewnętrzne,
+3 lata gwarancji

Wady


- cena mogłaby być nieco mniejsza


Kilka słów o teście

Wiele danych jest po prostu bezcennych – kto w końcu by się ośmielił przełożyć na pieniądze wartość zdjęć z wakacji? Do przechowywania takich własnie rzeczy został stworzony bohater dzisiejszego testu – Adata HD830 – pancerny nośnik, któremu nie straszne są upadki czy nawet… zanurzenie w wodzie! Zapraszamy do recenzji.

0
Opublikowano 11 lipca 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Adata HD830 – podsumowanie

Adata HD830 to dysk ekstremalnie odporny na jakiekolwiek czynniki zewnętrzne – począwszy od cieczy przez pył aż po upadki. I to z jakim rozmachem! Według producenta dysk sprosta dwumetrowemu słupowi cieczy co oznacza, że bez jakichkolwiek obaw możemy wrzucić dysk do basenu. Oczywiście nie polecamy tego robić, bo po co kusić los. W każdym razie solidna obudowa jest mocną stroną urządzenia, która także winduje jego cenę do około 400zł. Oznacza to dopłatę w wysokości 100zł za bezpieczeństwo danch. Czy warto? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. My jednak zdecydowaliśmy przyznać testowanemu urządzeniu rekomendację w kategorii innowacja, ponieważ niecodziennie można spotkać nośnik o takiej wytrzymałości.

Dysk przenośny Adata HD330 2TB otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 4,5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała jakość i doskonała cena!

Sprzęt do testów dostarczył:

Serdecznie dziękujemy!

 

Spis treści: Adata HD830 2TB – test pancernego dysku przenośnego!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)