Portal komputerowy » dyski przenośne » Adata HD830 2TB – test pancernego dysku przenośnego! » Strona 2

Adata HD830 2TB – test pancernego dysku przenośnego!

 

 
Podsumowanie
 

Ocena: 5
 
Rodzaj:
 
Pojemność:
 
Cena:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


 

Zalety


+obudowa wykonana z aluminium,
+bardzo wysoka odporność na czynniki zewnętrzne,
+3 lata gwarancji

Wady


- cena mogłaby być nieco mniejsza


Kilka słów o teście

Wiele danych jest po prostu bezcennych – kto w końcu by się ośmielił przełożyć na pieniądze wartość zdjęć z wakacji? Do przechowywania takich własnie rzeczy został stworzony bohater dzisiejszego testu – Adata HD830 – pancerny nośnik, któremu nie straszne są upadki czy nawet… zanurzenie w wodzie! Zapraszamy do recenzji.

0
Opublikowano 11 lipca 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Adata HD830 – prezentacja nośnika

Dysk zapakowano w całkiem zgrabne opakowanie, jednak wydaje się ono być całkiem niezłym zabezpieczeniem na czas transportu. Dodatkowe wyposażenie nie zawiera nic poza instrukcją obsługi i kablem USB.

Musimy przyznać, że sam dysk rzeczywiście wygląda na pancerny. Pod ogromną obudową skrywa się 2,5″ nośnik HDD. Jednak całość rozmiarami przypomina raczej dysk 3,5″. Pochodną tak ogromnej obudowy jest duża powierzchnia rozpraszania ciepła. Może to pozytywnie wpłynąć na żywotność nośnika. Dodatkowym plusem są gumowe podkładki, które nie dość, że pomogą zamortyzować upadek, to jeszcze ułatwiają przesuwanie nośnika po blacie biurka.

Spis treści: Adata HD830 2TB – test pancernego dysku przenośnego!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)