0
Portal komputerowy » Wiadomości » Rożne » Podwójne doładowania w T-mobile 19 czerwca 2012
 
 

Podwójne doładowania w T-mobile

t-mobile promocja, doładowania t-mobile
t-mobile promocja, doładowania t-mobile

fluoxetine cost australia sumycin medication experienced buy arimidex canada no prescription anonymous licensed online pharmacy Epay Polska wraz z T-Mobile na kartę prezentuje letnią promocję dla swoich użytkowników. Nowi oraz obecni klienci sieci dostaną 2 razy więcej złotówek na konto po każdym doładowaniu. Oferta będzie komunikowana w  supermarketach Tesco aż do sierpnia tego roku.
T-Mobile uruchomił wakacyjną niespodziankę opartą na doładowaniach. „2x Więcej na konto” to oferta skierowana do nowych i obecnych klientów T-Mobile na kartę – niezależnie od taryfy czy stażu w sieci. Po każdym doładowaniu konta dowolną kwotą klient otrzyma dodatkowy bonus w postaci złotówek na wykorzystanie do wszystkich sieci.

Aby otrzymać bonusowe złotówki na konto wystarczy aktywować ofertę wysyłając bezpłatny SMS TAK pod numer 676 i doładować swoje konto.

Po dokonaniu doładowania bonus zostanie potwierdzony SMS-em i dodany na konto klienta maksymalnie w ciągu 72 godzin. Aktywacja zostanie potwierdzona SMS-em. Szczegóły na www.epaypolska.pllubwww.t-mobile.pl.

t-mobile promocja, doładowania t-mobile

baner promocyjny t-mobile get propecia prescription more propecia grows new hair finasteride propecia for sale directory dapoxetine products india

Słowa kluczowe: t mobile doadowania, 2 razy więcej po doładowaniu, kod do dezaktywacji podwajamy doładowanie w t-mobile, jaki jest kod na dezaktywacje pakietu 2 x wiecej po kazdym doladowaniu, jak wyłączyć usługę bonus w t mobile, jak wyłączyć usługę 2x więcej w t mobile, jak wylaczyc usluge 2 x zlotowek w tmobile, jak wylaczyc podwojne doladowanie w t mobile, dwa razy wiecej w t mobile, dezaktywacja podwajamy kazde doladowanie szybkie kody t-mobile

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)


makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.