0
Opublikowano 27 listopada 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Bądź EKO z nową klawiaturą solarną Logitech
 
 

Bądź EKO z nową klawiaturą solarną Logitech


Możliwość korzystania z bezprzewodowej klawiatury daje nam poczucie komfortu i niezależności. Jednak gdy wyczerpuje się bateria zasilająca ten sprzęt, nie jest już tak wesoło, ponieważ najczęściej dzieje się to w najmniej oczekiwanym momencie.
W sklepie redcoon.pl od niedawna można kupić nowe rozwiązanie marki Logitechklawiaturę solarną (Wireless Solar Keyboard K750). Zastosowano w niej nowatorskie rozwiązanie, jakim jest zasilanie za pomocą światła słonecznego lub sztucznego oświetlenia wewnątrz pomieszczenia. Raz naładowana do pełna bateria, pozwala na wydajną pracę klawiatury nawet przez 3 miesiące. Jeśli jednak nie pracujesz w całkowitej ciemności, bateria będzie się wciąż ładowała i nie będziesz się musiał martwić wyczerpującym się akumulatorem.Klawiatura solarna Logitech K750 panel słonecznySystem bezprzewodowej łączności w paśmie radiowym 2,4 GHz umożliwia płynną pracę, bez zakłóceń i opóźnień. Producent dodatkowo zoptymalizował ją pod kątem niskiego poboru energii, co znacząco wpływa na długość pracy na baterii.
Urządzenie łączy się z komputerem przy pomocy modułu odbiorczego Logitech Unifying, który z racji niewielkich rozmiarów może na stałe pozostać nawet w porcie USB laptopa. Co ciekawe, do tego modułu możesz także podłączyć zgodną, bezprzewodową mysz lub kolejną klawiaturę bez konieczności zajmowania kolejnych portów. Podłączając tę klawiaturę nie musisz się również obawiać skomplikowanych procedur instalacyjnych i poszukiwania w sieci odpowiednich sterowników. Wystarczy podłączyć moduł do komputera i od razu możesz cieszyć się swoją EKOlogicznie zasilaną klawiaturą.

Bądź EKO z redcoon.pl 🙂

Klawiatura solarna Logitech K750 wygląd

Spis treści: Bądź EKO z nową klawiaturą solarną Logitech

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.