Konkurs Noworoczny na najciekawszy poradnik, artykuł i recenzję!

Co trzy tygodnie wspaniałe nagrody do wygrania. Napisz ciekawy artykuł, solucję, poradnik i opublikuj na forum! Autorzy najciekawszych artykułów otrzymają wspaniałe nagrody. Sponsorami konkursu jest Fractal Design, Shuttle oraz SilverStone 🙂

Nagrody – KONKURS ZAKOŃCZONY – WYNIKI:

x1 XPC Shuttle SZ77R5 (1 miejsce) – otrzymuje fernandez
x1 Obudowa Fractal Design Core 3300 (2 miejsce) – pawel315
x1 SilverStone AR06 cooler (3 miejsce) – piryt90
+nagrody niespodzianki (nagrody losowe) – mepsio i bestianofair

Fractal Design Core 3300

AR06 cooler SilverStone

+niespodzianki 🙂

Reguły zabawy

Co trzy tygodnie wybieramy najciekawsze tematy na forum Tweaks.pl i nagradzamy ich autorów. Ponadto pośród wszystkich uczestników konkursu losujemy jedną nagrodę. Do dyspozycji macie całe forum! Może być to poradnik z dziedziny komputerów, telefonii GSM, ciekawy artykuł, recenzja, zestawienie sprzętu, opis technologii i wiele innych. To od Ciebie zależy co zamieścić na łamach forum! Startujemy 6 stycznia 2015, na wyniki waszych prac czekamy do 27 stycznia 2015. Rozdanie nagród odbędzie się 30 stycznia 2015.

Weź udział

 1. Zaloguj się lub zarejestruj na forum Tweaks.pl
 2. Załóż nowy temat w wybranym dziale
 3. Zgłoś swój udział w temacie konkursowym

Powodzenia!

Regulamin konkursu

 1. Niniejszy regulamin (zwany „Regulaminem”) określa zasady uczestnictwa w Konkursie organizowanym za pośrednictwem serwisu internetowego prowadzonego przez serwis Tweaks.pl, działającego pod adresem https://www.tweaks.pl(zwanej dalej „Serwisem”) oraz firm Shuttle, Fractal Design oraz SilverStone.
 2. Organizatorem konkursu jest serwis Tweaks.pl, fundatorem nagród są firmy Shuttle, Fractal Design oraz SilverStone.
 3. Udział w Konkursie przeprowadzanym za pośrednictwem Serwisu oznacza zgodę uczestnika konkursu na zastosowanie wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.
 4. KONKURS 5 EDYCJA rozpoczyna się 5 stycznia 2015, na wyniki waszych prac czekamy do 27 stycznia 2015.
 5. Zasady konkursu określone zostały na Stronie Konkursowej.
 6. Uczestnikiem konkursu organizowanego za pośrednictwem Serwisu może być każda osoba fizyczna zamieszkała w Polsce, za wyjątkiem osób zatrudnionych w firmie LH oraz zatrudnionych w firmach będących fundatorami nagród. W Konkursie mogą brać udział również moderatorzy i administratorzy Forum.Tweaks.pl.
 7. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w Konkursie tylko pod warunkiem uzyskania zgody rodziców lub prawnego opiekuna.
 8. Osoba, która wygra KONKURS może brać w nim ponownie udział.
 9. Zwycięzca zostanie wyłoniony do 30 stycznia 2015, o wygranej zostanie powiadomiony poprzez pocztę e-mail oraz na forum.Tweaks.pl. Wysyłka nagród rozpocznie się w ciągu 14 dni od wyłonienia zwycięzcy. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcy przez Organizatora, na koszt Organizatora. Nagrody mogą różnić się wyglądem.
 10. Do konkursu wliczane są tematy tylko podane przez użytkowników forum. Tematy nie mogą być kopiowane, ani powielane nawet jeśli pochodzą od jednego autora!
 11. Prawa do publikacji artykułów przechodzą na serwis Tweaks.pl
 12. Nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną.
 13. Wygrane o wartości nie przewyższającej kwoty ustalonej w art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2000 r. nr.14 poz. 176 z późniejszymi zmianami) tj. 760zł są wolne od podatku dochodowego. Nagroda nie przekracza tej kwoty.
 14. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych (imienia, nazwiska,adresu poczty elektronicznej lub adresu zamieszkania), lub nie zastosowanie się do innych postanowień niniejszego Regulaminu będzie stanowić przyczynę odmowy wydania uczestnikowi nagrody w przypadku wygranej.
 15. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 ze zm.) przez serwis Tweaks.pl w celach związanych z przeprowadzaniem konkursu, w szczególności wyłanianiem zwycięzcy i przyznawaniem nagród, wydawaniem, odbiorem i ich rozliczaniem, jak również w celach statystycznych i marketingowych. Na zasadach przewidzianych przepisami o ochronie danych osobowych, uczestnicy konkursu mają prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, a także usunięcia.
 16. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu.
Spis treści: Konkurs Noworoczny na najciekawszy poradnik, artykuł i recenzję!