0
Opublikowano 26 lutego 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » MODECOM FreeTab – nowoczesny tablet multimedialny
 
 

MODECOM FreeTab – nowoczesny tablet multimedialny


W ofercie sieci sklepów Alsen pojawił się tablet MODECOM FreeTab 9702 IPS X2. Jak sama nazwa mówi, sprzęt wyposażony jest w świetnej jakości wyświetlacz o rozdzielczości 1024×768 pikseli. Warto podkreślić, że ekran ten, obsługuje aż 16, 7 milionów kolorów w pełnym 24-bitowym trybie.

Wysoka wydajność w dobrej cenie

Produkt firmy MODECOM posiada cztero rdzeniowy procesor graficzny MALI 400 w pełni kompatybilny ze standardem OpenGL ES 2.0S. Tą ostatnią cechę z pewnością docenią miłośnicy wysoko rozwiniętych, opartych na trójwymiarowej grafice gier. Dużym atutem jest dwurdzeniowy procesor Rockchip RK 3066 taktującym z częstotliwością 1,6 GHz. Zastosowany w tablecie dwurdzeniowy procesor, czyni z niego bardzo szybką, wydajną i użyteczną jednostkę, która sprawdzi się zarówno podczas pracy, jak i zabawy. Tablet MODECOM FreeTAB 9702 IPS X2 został wyposażony w bardzo wydajną litowo-polimerową baterię o pojemności 8000 mAh. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości ogniw, bateria pozwala użytkownikowi na około 8 godzin intensywnej pracy z tabletem, włączając w to granie w gry, przeglądanie stron internetowych, czy nawet oglądanie filmów w jakości HD.MODECOM FreeTab – nowoczesny tablet multimedialny

Świetna jakość obrazu

Technologia IPS sprawia, że obraz prezentowany na ekranie jest wyrazisty i bardzo ostry. Tak też jest w przypadku MODECOM FreeTab 9702 IPS X2. Nowy pojemnościowy ekran z funkcją multidotyku to jeszcze więcej możliwości multimedialnych dla użytkownika. Dzięki obsłudze aż 10 punktów dotyku jednoczenie, można poczuć się jak prawdziwy muzyk grając ulubione utwory na wirtualnym pianinie.
Technologia IPS docenią także osoby, które lubią używać tabletu w pełnym słońcu bez obawy o wystąpienie uciążliwych odbić.

Łączność ze światem

Sprzęt posiada kartę sieciową typu WiFi. Dzięki zastosowaniu układu łączności bezprzewodowej, za pomocą FreeTAB 9702 IPS X2 można przeglądać zasoby Internetu, instalować aplikacje, czy też sprawdzać pocztę. Dodatkowo sprzęt wyposażono w moduł Bluetooth 2.1 z zaawansowaną funkcją EDR, która zapewnia nawet kilkakrotnie szybszą od tradycyjnego standardu, transmisję danych, nawet do 3Mbit/s. Z kolei wejście USB z wbudowaną funkcją OTG, umożliwiają podłączenie zewnętrznego modemu 3G.

Podsumowując

MODECOM FreeTAB 9702 IPS X2 jest warty swojej ceny. Posiada wiele ciekawych technologii, które producent zainstalował w swoim produkcie. Oprócz wyżej wymienionych atutów, warto także dodać, ze tablet ma wbudowane 16GB pamięci, co pozwoli na archiwizację dużej ilości multimediów. Mini-HDMI, czy sloty kart pamięci to także duży plus dla firmy MODECOM. Za około 850zł otrzymujemy tablet idealny do zabawy, a także przeglądania internetu, czy nawet pracy. Sprzęt ten jest zdecydowanie godny uwagi.

Link do sklepu: http://www.alsen.pl/notebooki,k19/tablety,k354/tablety,l355/modecom-tablet-freetab-9702-ips-x2-16gb,p80008.html

Spis treści: MODECOM FreeTab – nowoczesny tablet multimedialny

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

prasowe