0
Opublikowano 27 lutego 2014 w Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Nowa era w moddingu komputerów
 
 

Nowa era w moddingu komputerówPrzy kupnie samochodu mamy zawsze do wyboru kilkadziesiąt kolorów karoserii i każdy z nas może znaleźć swój ulubiony kolor, który najbardziej nam się podoba i odwzorowuje naszą osobowość. Przy komputerach obudowa prawie zawsze jest tylko czarna i na tym kończy się nasz wybór. Wydawało się, że tak zawsze było, jest i będzie, że nic już nie zmieni tego status quo. Ludzie w firmie Caseking wychowali się jednak na moddingu, więc nie mogli przeboleć tego faktu. Dzisiaj dystrybutor ten wprowadza na polski rynek nową ciekawą serię produktów o nazwie Plasti Dip.

Są to łatwe do używania spraye gumowo kauczukowe, które po wyschnięciu możemy zdjąć jakby to była zwykła taśma klejąca. Pozwala nam to praktycznie co parę miesięcy zmieniać kolor obudowy, laptopa czy nawet myszki, a przy użyciu taśmy i wydrukowanych wzorów możemy malować różnorodne wzory typu np. dragon. Z dziecinną łatwością jesteśmy w stanie pomalować nasz komputer na niebieski sportowy kolor i dodać dwa białe podłużne paski na środku w stylu Mustangów. Zmiana gamingowego komputera w wojskowe kolory typu moro nigdy nie była tak prosta. Wystarczy wydrukować kilka wzorów z internetu, wyciąć je nożyczkami i możemy po kolei nakładać warstwy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nawet jeśli gdzieś się pomylimy, to możemy ze spokojem po pół godziny odkleić tą część i pomalować na nowo. Zero ryzyka.

Dodatkowo zdejmowalny spray Plasti Dip występuje także w wersji Neon, która świeci się pod światłem ultrafioletowym. Dla osób posiadających w komputerze okno oraz chłodzenie wodne jest to prawdziwy raj do stylistycznych modyfikacji. Jakby tego było mało, to występuje jeszcze wersja Plasti Dip „night glow”, która po nałożeniu daje efekt świecenia w ciemności, a wszystko to za każdym razem jak nam się tylko znudzi jesteśmy w stanie łatwo zdjąć i pomalować znowu na inne kolory i wzory. Gumowa farbę można także stosować na siatkach typu mesh, a zmywamy ją wtedy po prostu pod gorącą wodą. Spraye Plasti Dip mają standardową końcówkę, co pozwala wymieniać dysze na inne niż standardowa i dopasować w tym momencie efekt malowania do własnych potrzeb.

 

Dane techniczne:

 • Typ sprayu: kauczukowo gumowy
 • Pojemność: 400 ml
 • Średnia grubość folii: 0.2mm
 • Waga: 350g / m2
 • Cechy dodatkowe:
  Zalecania odległość rozpylania przy standardowej dyszy: 15cm
  Najlepsza temperatura do pracy: 20 stopni C
  Przed użyciem należy oczyścić powierzchnie z wszelkich substancji
 • Dostępne opcje:
  efekt blasku
  efekt perłowy
  niebieski neon
  żółty neon
  zielony neon
  pomarańczowy neon
  szary metalik
  czarny przydymiony
  niebieski
  żółty
  czerwony
  czarny
  biały
  przeźroczysty

Plasti_DIP_6 Plasti_DIP_1 Plasti_DIP_2 Plasti_DIP_3 Plasti_DIP_5

Spis treści: Nowa era w moddingu komputerów

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower