Portal komputerowy » od 400 do 500zł » Bitfenix Aegis – test obudowy micro-ATX » Strona 5

Bitfenix Aegis – test obudowy micro-ATX

 
Bitfenix Aegis
Bitfenix Aegis
Bitfenix Aegis

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
9 total ratings

 

Zalety


+ekran na froncie obudowy
+okno
+przyjazna do systemów LC
+dużo miejsca na GPU i coolery CPU

Wady


-błyszczące wykończenie


Kilka słów o teście

Dawno temu firma Bitfenix dostarczyła nam do testów kontroler obrotów – Bitfenix Recon. Okazał on się być całkiem niezły i do dziś używamy go do testów chłodzeń CPU. Jednak całkiem niedawno otrzymaliśmy do testów najnowszą obudowę – model Aegis. Czy początkowe dobre wrażenie zostanie zatarte? Jak wypadnie w testach? Przekonamy się.

0
Opublikowano 1 listopada 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Bitfenix Aegis – podsumowanie

Bitfenix Aegis to bardzo interesująca obudowa. Mimo tego, że czarna wersja wygląda bardzo spokojnie i niepozornie, to w sprzedaży jest jeszcze kilka innych wersji (między innymi czerwona), które prezentuje się bardziej „gamingowo”. Tak więc mamy tutaj duży wybór i wszystko zależy wyłącznie od naszych upodobań. Dobrą stroną obudowy jest stosunkowo duża pojemność. Bitfenix Aegis bez problemu pomieści największe karty graficzne i chłodzenia CPU oraz rozbudowane zestawy chłodzenia cieczą. Przyjemnym akcentem jest ekran LCD, który umożliwia wyświetlanie dowolnej grafiki. Nie doszukaliśmy się wielu wad w testowanym sprzęcie. Właściwie największą wydaje się błyszczące wykończenie, które bardzo lubi kurz i odciski palców. Być może inne wersje kolorystyczne lepiej maskują zanieczyszczenia, niestety nie możemy tego zweryfikować. Obecnie obudowę Bitfenix Aegis możemy kupić za nieco ponad 400zł. Czy warto? Oczywiście nie możemy nikomu narzucać naszego zdania, ale według nas można rozważyć zakup testowanej obudowy.

Obudowa Bitfenix Aegis otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 5/5 oraz rekomendację w kategorii „innowacja”

Innowacja

Sprzęt dostarczył:

caseking polska pl logo 2Serdecznie dziękujemy!

Spis treści: Bitfenix Aegis – test obudowy micro-ATX

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)