Portal komputerowy » od 400 do 500zł » Bitfenix Aegis – test obudowy micro-ATX » Strona 4

Bitfenix Aegis – test obudowy micro-ATX

 
Bitfenix Aegis
Bitfenix Aegis
Bitfenix Aegis

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
9 total ratings

 

Zalety


+ekran na froncie obudowy
+okno
+przyjazna do systemów LC
+dużo miejsca na GPU i coolery CPU

Wady


-błyszczące wykończenie


Kilka słów o teście

Dawno temu firma Bitfenix dostarczyła nam do testów kontroler obrotów – Bitfenix Recon. Okazał on się być całkiem niezły i do dziś używamy go do testów chłodzeń CPU. Jednak całkiem niedawno otrzymaliśmy do testów najnowszą obudowę – model Aegis. Czy początkowe dobre wrażenie zostanie zatarte? Jak wypadnie w testach? Przekonamy się.

0
Opublikowano 1 listopada 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Bitfenix Aegis prezentacja

Mimo tego, że Bitfenix Aegis to obudowa micro-ATX, to jednak oferuje całkiem dużą przestrzeń do zagospodarowania. Na chłodzenia procesora mamy tutaj maksymalnie 170mm. Miejsca dla kart graficznych również jest sporo – nawet 380mm. Jeśli interesuje nas instalacja chłodzenia wodnego, to nie widzimy żadnych przeciwwskazań. Na topie dostępne jest około 60mm do instalacji chłodnicy  (+25mm na wentylator). Na froncie, po demontażu koszyków na dyski miejsca będzie całkiem sporo. Ile? To już zależy od konfiguracji komputera – ilości dysków twardych, długości karty graficznej itp. Jak zapewnia producent nie powinniśmy mieć problemu z instalacją chłodnicy 360mm o grubości nawet 60mm

Bitfenix Aegis komputer

Tak prezentuje się niemal cały pecet (brakuje zasilacza) w obudowie Bitfenix Aegis:

Bitfenix Aegis Noctua NH-D15s

Jak już wcześniej wspominaliśmy na froncie schowano niewielki wyświetlacz LCD, który umożliwia wyświetlanie prostych grafik. Może być to swoje zdjęcie, logo ulubionej firmy itp. Ekranem steruje się za pomocą niewielkiej aplikacji, dostępnej na stronie producenta.

bitfenix aegis lcd

Spis treści: Bitfenix Aegis – test obudowy micro-ATX

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)