0
Opublikowano 6 grudnia 2020 w Portal komputerowy » Wiadomości » Rożne » Prezent na święta dla chłopaka informatyka – niezrównane inspiracje prezentowe
 
 

Prezent na święta dla chłopaka informatyka – niezrównane inspiracje prezentoweŚwięta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w ciągu roku, w którym obdarowujemy swoich bliskich rozmaitymi prezentami. Chcemy podziękować im za to, że zawsze są blisko i wspierają nas dobrym słowem. Jak znaleźć najlepszy prezent na święta dla chłopaka informatyka? Takie pytania niejednokrotnie zadają sobie kobiety w okresie przedświątecznym. Znalezienie nietuzinkowego prezentu dla chłopaka wbrew pozorom nie jest takie proste. Oto przygotowane przez nas zestawienie najlepszych pomysłów na prezent na święta dla chłopaka informatyka. Jesteśmy przekonani, że korzystając z poniższej listy uda Wam się znaleźć taki prezent, który w pełni będzie odpowiadał oczekiwaniom Waszej drugiej połówki.

Jak znaleźć prezent dla chłopaka informatyka na święta? 

Szał przedświątecznych zakupów trwa w najlepsze. Sporo pań myśli w tym czasie tylko o jednym: jak znaleźć prezent na święta dla chłopaka informatyka?

Gdy myślimy o tym, aby kupić jakiś upominek dla swojego partnera z okazji Bożego Narodzenia, należy uwzględnić dwie podstawowe kwestie: jego upodobania oraz staż Waszego związku. W ten sposób podjęcie ostatecznej decyzji będzie znacznie prostsze. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych pomysłów na świąteczny prezent dla chłopaka. 

Voucher do escape room’u, czyli niepowtarzalny pomysł na prezent dla chłopaka informatyka na święta 

Escape room’y to miejsca, które z roku na rok cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Są to pokoje zagadek, do których wchodzi zazwyczaj grupa graczy, dlatego najlepiej wybierzcie się tam we dwoje. Mają oni za zadanie rozwiązać zagadki, aby móc odnaleźć klucz oraz wydostać się z pokoju. Podczas wspólnej zabawy w escape roomie chłopak informatyk będzie mógł wykorzystać zdolności swojego analitycznego umysłu, dlatego taki prezent zapewne bardzo mu się spodoba. 

Zabawa tego typu może spodobać się Wam na tyle, że po jednorazowym wypadzie będziecie czuli spory niedosyt. Nie ma co się martwić. Escape roomów jest w całej Polsce mnóstwo – a w każdym z nich czekają na Was inne, interesujące zagadki. 

Kurs degustacji piwa 

Twój chłopak informatyk jest smakoszem wysokoprocentowych trunków? Od czasu do czasu lubi wypić sobie piwo do meczu? Ufunduj mu kurs degustacji piwa! W trakcie takich zajęć chłopak będzie miał okazję spróbować kilka gatunków piw, a także zdobędzie trochę wiedzy teoretycznej. Na koniec otrzyma certyfikat potwierdzający, że odbył kurs degustacji piwa. Taki kurs to oryginalny sposób na spędzenie czasu w interesujący sposób. Chłopak informatyk z takiego prezentu powinien być bardzo zadowolony. 

Off road – jazda bez trzymanki 

Jeśli Twój chłopak lubi szybką jazdę oraz potrzebuje zastrzyku adrenaliny, zabierz go na off road! Co to takiego? Jest to specjalny tor biegnący przez lasy, strome wzniesienia i wąwozy, który pokonuje się nowoczesnym samochodem terenowym. Będzie to ostra jazda, która na długo zapisze mu się w pamięci. 

Nad taką jazdą zawsze czuwa cały sztab instruktorów, którzy zadbają o to, aby Twojemu chłopakowi nic złego się nie stało. Przekażą mu też niezbędną wiedzę odnośnie zasad poruszania się po takim terenie. W ramach szkolenia wstępnego Twój chłopak dowie się, czym jest wyciągarka, napęd na cztery koła czy reduktor. Cała teoretyczna wiedza podczas szybkiej jazdy na szlaku na pewno mu się przyda. 

Spis treści: Prezent na święta dla chłopaka informatyka – niezrównane inspiracje prezentowe

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.