0
Opublikowano 16 października 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Prolimatech uderza tańszych konkurentów z nową serią
 
 

Prolimatech uderza tańszych konkurentów z nową seriąProlimatech to znany producent highendowego chłodzenia na procesor z dużym działem badawczym, który ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Ich modele w klasie premium jak Megahalems, Genesis czy Armageddon wielokrotnie wygrywały w testach porównawczych z innymi markami, a do tego jeszcze mają elegancki i kolorowy wygląd, który ma szczególne znaczenie dla osób posiadających obudowę komputerową z oknem. Dzisiaj na rynek europejski Prolimatech wprowadza nową serię skierowaną do klientów, którzy chcą wykorzystać zaawansowane technologie opatentowane przez producenta, ale nie wydając tak dużo pieniędzy na chłodzenie, albo też mają po prostu komputer bez okna i chcą mieć naprawdę wydajny i cichy system. Mowa o tańszej serii Prolimatech Basic z pięcioma modelami – 45, 48, 65, 68 oraz 81.

Najmniejszy Basic 45 mimo niskiej ceny waży 288g i ma po dwie miedziane rurki cieplne o grubości 6mm wychodzące z prawej i lewej strony podstawy. Największy Basic 81 waży już 748g i ma po sześć miedzianych ciepłowodów wychodzących z każdej strony i do tego dwa oddzielne skrzydła w radiatorze. Wszystkie modele są zaopatrzone w ciche wentylatory typu PWM, które potrafią same regulować prędkość obrotową w zależności od temperatury systemu. W każdym zestawie znajdziemy także pastę termoprzewodzącą Prolimatecha, które są znane z efektywności w highendowych modelach oraz wszystkie elementy montażowe do najnowszych procesorów firmy AMD i Intel – w tym do serii Haswell na Socket 1150. Do modelu Prolimatech Basic 81 jest także załączona dodatkowa para zawiasów na drugi wentylator 120mm, co przy tak dużym radiatorze potrafi zdziałać prawdziwe cuda, szczególnie dla maniaków totalnej ciszy w komputerze, którzy lubią korzystać z kilku lub kilkunastu rdzeni.

Chłodzenie z serii Basic zostało stworzone, aby pobić wszystkich innych producentów w kategorii wydajność przez cena. Nowe modele będą już dostępne na początku listopada w sklepach współpracujących z wyłącznym dystrybutorem marki Prolimatech na Europe – firmą Caseking.

Sugerowana cena detaliczna:

Prolimatech Basic 45 – 75zł brutto
Prolimatech Basic 48 – 85zł brutto
Prolimatech Basic 65 – 117zł brutto
Prolimatech Basic 68 – 129zł brutto
Prolimatech Basic 81 – 149zł brutto

Spis treści: Prolimatech uderza tańszych konkurentów z nową serią

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower