75
Opublikowano 12 marca 2012 w Portal komputerowy » Systemy Operacyjne » Windows XP » Narzędzia » Przyśpieszanie Windows programem do optymalizacji
 
 

Przyśpieszanie Windows programem do optymalizacji


Możesz posłużyć się specjalną aplikacją, aby przyspieszyć komputer. Wśród programów do tuningu Windows można znaleźć i takie, których funkcjonalność skraca się do kliknięcia na jeden przycisk: Optymalizuj. Takim programem jest Game XP, który optymalizuje Twój komputer pod kątem jak najlepszego działania gier. Jednakże z pomocy aplikacji mogą skorzystać także „zwykli” użytkownicy. Zauważalne jest znaczne przyspieszenie uruchamiania systemu Windows, a także szybsza jego praca. Oczywiście większość zmian w rejestrze jakie wykonuje ten program można samemu zrobić z pomocą Tweaks.pl.

Pobierz najnowszą wersje Game XP

Game XP jest bardzo prosty w obsłudze. Na początek warto stworzyć kopie zapasową plików i rejestru, na co pozwala aplikacja.

Aby zoptymalizować swój komputer kliknij na przycisk Warp Speed i zaczekaj. Po zakończeniu optymalizacji zostaniesz poproszony o ponowne uruchomienie komputera.

Game XP, przyspieszenie komputera

Game XP, zwiększa wydajność systemu Windows XP

Spis treści: Przyśpieszanie Windows programem do optymalizacji

Słowa kluczowe: przyspieszanie windows xp, przyspieszenie windows xp, przyspieszanie xp, przyspieszenie komputera

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 3]

Domyślny dla witryny