0
Opublikowano 18 marca 2012 w Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Old school » Recenzja tuner Hercules introduceert Smart TV
 
 

Recenzja tuner Hercules introduceert Smart TV


Każdy z nas ma w domu telewizor, jednakże aby móc obejrzeć swój ulubiony serial nieraz trzeba stoczyć boje z innymi domownikami. Nasz problem można rozwiązać za niewielkie pieniążki, wystarczy posiadać tuner TV, aby móc w domowym zaciszu, cieszyć się z TV w komputerze. Dzięki uprzejmości Siriusa otrzymaliśmy tuner: Hercules introduceert Smart TV do testów.

Hercules introduceert Smart TV

Hercules introduceert Smart TV

W pudełku znajdziemy: tuner, instrukcje obsługi, sterowniki, oprogramowanie i kabel do połączenie tunera z kartą muzyczną.

Działanie karty:

Obraz przejrzysty, intuicyjna obsługa dołączonego oprogramowania: Power VCR 2. Po zainstalowaniu Power VCR 2 pokazuje się łatwy program do oglądania telewizji w komputerze o nazwie Smart TV Program Tunera ma funkcje ustawienia nagrywania na konkretną godzinę. Największą zaletą tego tuner jest to że można do niego podłączyć wideo, odtwarzacz DVD i kamerę. Urządzenie jest wyposażone w głowicę Bt 878 i dekoder dźwięku NICAM-A2
Testy testy były robione na rozdzielczości 1024 na 768 pikseli, niestety na większej rozdzielczości obraz traci ostrość.

Spis treści: Recenzja tuner Hercules introduceert Smart TV

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.