Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Test dwóch coolerów HTPC: Noctua NH-L9i i SCYTHE KOZUTI

Test dwóch coolerów HTPC: Noctua NH-L9i i SCYTHE KOZUTI

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent: ,
 
Cena: ,
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
216 total ratings

 Kilka słów o teście

Dziś pod lupę weźmiemy dwa coolery CPU skierowane głównie (pod kwestią wielkości) do konstrukcji HTPC.

2
Opublikowano 7 lutego 2013 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Nikogo nie powinno dziwić, że komputery typu HTPC stają się coraz popularniejsze, zwykle ich wydajność nie musi stać na najwyższym poziomie. A co jeśli w swoim miniaturowym komputerze chcielibyśmy mieć wydajne CPU i w dodatku je nieco podkręcić ? Czy w ogóle jest to wykonalne? Dziś pod lupę weźmiemy dwa coolery CPU skierowane głównie (pod kwestią wielkości) do konstrukcji HTPC.

logo wpisu

Noctua NH-L9i w wykonaniu Austriackiej firmy oraz SCYTHE KOZUTI od „japońskich kos”. Jak poradzą sobie z nieco podkręconym i7 2600k? Tego i nieco więcej dowiecie się z mojej najnowszej publikacji, zapraszam do czytania. Również zachęcam do przejrzenia artykułu test wydajnej karty graficznej low profile.

Spis treści: Test dwóch coolerów HTPC: Noctua NH-L9i i SCYTHE KOZUTI

rafbgo
 
Osoba dłużej nie współpracuje z serwisem Tweaks.pl.


2 komentarze


 1.  

  Nie no z tymi „akceptowalnymi temperaturami” to trochę przegiąłeś 😀 Przyznam jednak, że Scythe zaskoczył trochę bo o ile przy niższych obrotach wyraźnie przegrywa z NHL-9i o tyle przy maksymalnych obrotach ma już minimalną przewagę 😉 Good Job 🙂
 2.  
  Tatek
   
   
   
   
   

  Jesteście jedynym portalem, na którym w teście Kozuti jest porównywalny z NH-L9i. Testy na innych stronach wskazują, że Kozuti jest widocznie wydajniejszy od Noctuy.

Dodaj komentarz


(required)