Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Karty graficzne » Test Sapphire HD 7750 Low Profile – Odrobina mocy dla HTPC

Test Sapphire HD 7750 Low Profile – Odrobina mocy dla HTPC

 
Sapphire HD 7750 Low Profile
Sapphire HD 7750 Low Profile
Sapphire HD 7750 Low Profile

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
23 total ratings

 

Zalety


+ Niewielkie rozmiary
+ Możliwość montażu w niskiej obudowie mini ITX
+ Wysoka wydajność
+ Niskie temperatury
+ Wysoka kultura pracy
+ Możliwości OC
+ Zestaw dodatków
+ Niski pobór energii

Wady


- Wysoka cena ( w porównaniu do kart tradycyjnych rozmiarów)
- Temperatury po podkręceniu


Kilka słów o teście

Sapphire HD 7750 Low Profile to obecnie najwydajniejsza karta typu Low Profile, która zmieści się do małej obudowy mini ITX. Czy poradzi sobie z testami które przygotowaliśmy? Zapraszam do lektury.

0
Opublikowano 4 stycznia 2013 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Komputery HTPC (Home Theater Personal Computer) to urządzenia pełniące w znacznym stopniu rolę centrum multimedialnego. Wyglądem zazwyczaj przypomina sprzęt HiFi, jednak w środku kryją podzespoły komputerowe. Niestety ze względu na to, iż rozmiary obudowy takiego urządzenia są niewielkie (format mini-ITX) nie zmieszczą się w niej najwydajniejsze podzespoły, wraz z ich systemami chłodzenia. Dlatego też jesteśmy zmuszeni w tym przypadku stosować mniejsze, a zarazem słabsze podzespoły. Czy na komputerze HTPC da się komfortowo grać w dzisiejsze gry? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć testując kartę graficzną Sapphire HD 7750 Low Profile.

Sapphire HD 7750 Low Profile przeznaczona jest głównie dla komputerów HTPC. Jest to obecnie najwydajniejsza konstrukcja typu Low Profile, którą da się zamontować w małych obudowach mini-ITX. Jakiś czas temu testowaliśmy kartę Sapphire HD7750 Ultimate Silent – większego odpowiednika wyposażonego w chłodzenie pasywne. Czy bohater dzisiejszego testu poradzi sobie równie dobrze z testami które przygotowaliśmy? Zapraszam do lektury.

Spis treści: Test Sapphire HD 7750 Low Profile – Odrobina mocy dla HTPC

4estR
 
Były redaktor Tweaks.pl. Specjalizacja w sprzęcie takim jak: - Smartfony - Monitory - Notebooki, Netbooki, Ultrabooki - Podzespoły bazowe komputera. - Sieć przewodowa i bezprzewodowa.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)