Polecane
 

Portal komputerowy » Test Cryorig R1 Ultimate – cooler prosto z Azji » Strona 2

Test Cryorig R1 Ultimate – cooler prosto z Azji

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
18 total ratings

 

Zalety


+wydajność
+łatwy montaż
+bardzo dobra pasta termoprzewodząca w komplecie
+wygląd
+jakość wykonania
+3 lata gwarancji
+śrubokręt w komplecie

Wady


-dość głośny na 12V


Kilka słów o teście

Do naszej redakcji niedawno dotarła paczka nadana w Azjatyckim mieście Tajpej. W tajemniczym pakunku znalazł się schładzacz Cryorig R1 Ultimate. Cooler przyjechał do nas aż z Tajwanu pokonując trasę o długości około 9000km. Skoro Cryorig pomimo tak olbrzymiej odległości pomiędzy Polską a Tajawnem zdecydował się nam dostarczyć swój produkt musi świadczyć o tym, że producent jest pewny jakości udostępnionego nam coolera.

0
Opublikowano 27 września 2014 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Cryorig R1 Ultimate – prezentacja

Cryorig R1 Ultimate zapakowano w czarno-białe opakowanie, na którym umieszczono dużo zdjęć produktu oraz haseł reklamowych.Cryorig R1 My otrzymaliśmy do testów czarną wersję. Naszym zdaniem wygląda nieźle, choć za sprawą wygiętych elementów i nietypowemu wentylatorowi całość przypomina kosmiczną zabawkę.Cryorig R1 2 Cryorig R1 Ultimate to duża konstrukcja. Swoimi rozmiarami przypomina niedawno testowane przez nas giganty takie jak Noctua NH-D15 czy Raijintek Nemesis. Jego radiator składa się z dwóch wież. Na każdej z nich zamontowany jest swego rodzaju plastikowy uchwyt umożliwiający przymocowanie wentylatora. Każde żebro (podobnie zresztą jak rurki cieplne) zostało anodyzowane na czarny kolor. Warto wspomnieć, że jakość wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie, mniej więcej takim samym jak u wszystkich testowanych przez nas dwu wieżowców.

Cryorig R1 3           Cryorig R1 5

Cryorig R1 7  Podstawa jest niklowana i wypolerowana na lustro, należy jednak przypomnieć, że ma to duży wpływ nie tyle na wydajność co na przykucie oczu potencjalnego kupca. Cryorig R1 4   W zestawie otrzymujemy bardzo dobrej klasy pastę termoprzewodzącą, dwa komplety mocowań wentylatorów, specjalną kartę, która umożliwi nam rejestrację produktu na stronie producenta (i przedłużenie gwarancji do 3-ch lat), śrubokręt (skąd my to znamy:)) i oczywiście instrukcję obsługi.

Cryorig R1 77

W naszym przypadku cooler zasłaniał w niewielkim stopniu 2 sloty RAM – pamięć z małym radiatorem powinna się bez problemu zmieścić.

Spis treści: Test Cryorig R1 Ultimate – cooler prosto z Azji

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)