Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Test SilverStone Argon AR05 – maluch do komputerów HTPC » Strona 2

Test SilverStone Argon AR05 – maluch do komputerów HTPC

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
4 total ratings

 

Zalety


+ wydajność (biorąc pod uwagę wymiary)
+ solidny docisk
+ łatwy montaż
+mały i lekki

Wady


nie znaleziono


Kilka słów o teście

SilverStone kilka dni temu rozszerzyło doskonale znaną nam serię coolerów Argon o dwa nowe modele – AR05 i AR06. My mieliśmy przyjemność testować tańszą, ale również i mniejszą wersję – AR05. Zapraszamy na test.

0
Opublikowano 27 września 2014 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

SilverStone Argon AR05 – unboxing i prezentacja

Krótkie wideo z unboxingu:

Opakowanie coolera SilverStone Argon AR05 do złudzenia przypomina inne schładzacze z serii Argon testowane przez nas. Z resztą nie ma w tym nic dziwnego, w końcu marka zobowiązuje.

silverstone ar05 argon 1

Cooler jest bardzo niski, ma niecałe 37mm. Producent deklaruje, że recenzowany produkt poradzi sobie z procesorami o TDP 65W. U nas Argon AR05 będzie musiał przejść przez piekło, bowiem zostanie zamontowany na procesorze o TDP 95W (i5 2500K). Mamy nadzieję, jednak, że poradzi sobie z tak karkołomnym wyzwaniem.

silverstone ar05 argon 2

 

silverstone ar05 argon 3

Dwie rurki cieplne mają bezpośredni kontakt z procesorem. Wydaje nam się jednak, że heat-pipeów może być troszkę za mało…

silverstone ar05 argon 4

Dodatkowe wyposażenie nie zachwyca, choć jest wszystko co być powinno, czyli poza zestawem montażowym i instrukcją znalazła się tu też pasta termoprzwodząca.


Podobnie jak w ostatnim teście „malucha” Rajintek, osobny dział o montażu nie jest konieczny, wystarczy tylko przykręcić odpowiednią ramkę montażową do podstawy coolera, przełożyć przez nie śrubki i już pozostaje nam tylko dokręcić je z tyłu płyty głównej metalowymi nakrętkami. Proste i skuteczne oraz zapewniające solidny docisk.

Spis treści: Test SilverStone Argon AR05 – maluch do komputerów HTPC

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)