Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Test SilverStone Argon AR05 – maluch do komputerów HTPC » Strona 6

Test SilverStone Argon AR05 – maluch do komputerów HTPC

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
4 total ratings

 

Zalety


+ wydajność (biorąc pod uwagę wymiary)
+ solidny docisk
+ łatwy montaż
+mały i lekki

Wady


nie znaleziono


Kilka słów o teście

SilverStone kilka dni temu rozszerzyło doskonale znaną nam serię coolerów Argon o dwa nowe modele – AR05 i AR06. My mieliśmy przyjemność testować tańszą, ale również i mniejszą wersję – AR05. Zapraszamy na test.

0
Opublikowano 27 września 2014 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Cooler SilverStone Argon AR05 spisał się w naszych testach bardzo dobrze. Zapewnia niezłą wydajność (oczywiście biorąc pod uwagę przeznaczenie) oraz bardzo dobrą kulturę pracy. Nasz sonometr pomimo ustawienia napięcia zasilającego wentylator na 12V wskazywał tylko 31,3dB(A), jest to bardzo mało, praktycznie niesłyszalnie. Dlatego bez problemu możemy ustawić najwyższą prędkość obrotową „śmigła” bez obawy o słuch. Jak w większości takich „maluchów” montaż jest bardzo prosty . W większości przypadków całość będzie się sprowadzała do przykręcenia coolera nakrętkami. Na koniec pozostała kwestia ceny. W informacjach prasowych pojawiła się wzmianka o 27 Euro, czyli zgodnie z dzisiejszym kursem 113zł. Jest to dość dużo, choć z drugiej strony cooler niemało oferuje. Naszym zdaniem gdy ktoś szuka coolera do komputera HTPC, gdzie box nie wystarczy – warto.

SilverStone Argon AR05 otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 5/5 oraz rekomendację w kategorii kultura pracy.

Kultura pracy    

Sprzęt dostarczył:

SilverStone logo

Serdecznie dziękujemy!

 

Spis treści: Test SilverStone Argon AR05 – maluch do komputerów HTPC

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)