0
Opublikowano 21 marca 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Gry » Rozpoczęto prace nad Tomb Raider 9
 
 

Rozpoczęto prace nad Tomb Raider 9


Rozpoczęto prace nad Tomb Raider 9. Crystal Dynamics rozpoczął poszukiwania kandydatów na stanowisko dyrektora artystycznego. Nowy pracownik ma być odpowiedzialny za dalszy rozwój „jednej z najbardziej prestiżowych marek w branży”. Wiadomo, że chodzi o kolejną część przygód Lary Croft.

Dziewiąta część przygód słynnej pani archeolog o nazwie Tomb Raider 9 ukaże się nie wcześniej niż w 2010 roku. Taką informację można odczytać w serwisie Plaxo w profilu starszego programisty Crystal Dynamics, Chrisa Conwaya. Conway pracuje aktualnie „nad sztuczną inteligencją i rozgrywką w niezapowiedzianym projekcie oraz nad nową grą Tomb Raider zaplanowaną na rok 2010 lub na lata kolejne”. Około dwóch tygodni temu w Crystal Dynamics pracę straciło 25 osób. Nie wiadomo co to oznacza, jedno watro powiedzieć, że TR 9 zapowiada się bardzo interesująco, choć Crystal Dynamics cały czas milczy i nie podaje oficjalnych informacji. Czekamy więc, czekamy.

Tomb Raider 9, Lara Croft

Tomb Raider 9

Spis treści: Rozpoczęto prace nad Tomb Raider 9

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.