0
Opublikowano 9 stycznia 2018 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Vertagear – pierwszy na świecie bezprzewodowy fotel RGB
 
 

Vertagear – pierwszy na świecie bezprzewodowy fotel RGBVertagear to światowy lider w produkcji foteli gamingowych typu premium. Jego team składa się z graczy i inżynierów, którzy kochają wprowadzać produkty na wyższy poziom. Ciągła ewolucja stanowi podstawę ich zespołu. Mają wręcz obsesję na punkcie każdej części, każdego drobnego elementu, każdego dnia. Od wykorzystania materiałów najwyższej jakości po rozważanie niuansów dnia codziennego, starają się zapewnić wrażenie od pierwszego dotyku.

Właśnie dzisiaj, podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas, producent przedstawił swoje najnowsze dzieło – pierwszy na świecie bezprzewodowy fotel dla graczy z podświetleniem RGB. Model ten nosi nazwę PL4500. Posiada zdalne sterowanie LED z pełną paletą barw i synchronizacją dźwięku audio, które pozwoli użytkownikowi na pełną kontrolę z pozycji aplikacji. Oprogramowanie można pobrać zarówno na telefon jak i na komputer. I tak oto zaczyna się nowy etap łączenia świata gier i technologii.

Producent nie podaje jeszcze sugerowanej ceny detalicznej. Dostępność foteli natomiast planowana jest na drugi kwartał 2018 roku.

Zwiastun fotela znajduje się pod linkiem: https://youtu.be/sMFykGTFJ78

Spis treści: Vertagear – pierwszy na świecie bezprzewodowy fotel RGB

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower