0
Opublikowano 8 października 2018 w Portal komputerowy » Systemy Operacyjne » Windows 8 » Vertagear oficjalnie w Polsce – fotele gamingowe z klasą!
 
 

Vertagear oficjalnie w Polsce – fotele gamingowe z klasą!Vertagear jest światowym liderem w produkcji foteli gamingowej typu premium. Jego produkty charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz łatwością montażu, z którym poradziłby sobie nawet dorastający nastolatek. Amerykańscy designerzy dbają o każdy najmniejszy szczegół tak, aby dostarczyć nam wraz z fotelem nie tylko funkcjonalność, ale niesamowitą wygodę.

Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy Vertagear i polskim dystrybutorem ABC Data to wszystko będzie w zasięgu ręki. Producent zapewnia dostępność modeli SL2000, SL4000 i PL6000. Ten ostatni pozwala udźwignąć wagę użytkownika do 200kg i jest to jedyny tak wytrzymały fotel na rynku. W ofercie znajdziemy modele w wielu wersjach kolorystycznych: czarne, niebieskie, czerwone, białe, zielone, oraz bardzo oryginalny w tej kategorii wojskowy styl moro.

Warto dodać, że podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas, Vertagear przedstawił także pierwszy na świecie bezprzewodowy fotel z podświetleniem RGB – PL4500. Jednak na finalny produkt trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Prawdopodobna cena detaliczna w zależności od modelu : 1000-1790 złotych brutto
Dystrybutor na Polskę: ABC Data S.A.
Film poglądowy z serią Racing: https://www.youtube.com/watch?v=K5tPCOmYkhQ

Spis treści: Vertagear oficjalnie w Polsce – fotele gamingowe z klasą!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower