0
Opublikowano 7 kwietnia 2017 w Portal komputerowy » Wiadomości » Rożne » DXRacer Drifting
 
 

DXRacer Drifting


Wirtualne sporty to zdecydowanie najpopularniejsze obecnie rozgrywki, które mają ogromną rzeszę fanów i obserwatorów, jak również mnóstwo niesamowitych zawodników. Cała branża wciąż się rozwija. Ci z graczy, którzy profesjonalnie zajmują się gamingiem, stawiają na ultra nowoczesne rozwiązania, a to za racji tego, iż nie są skłonni do kompromisów. Pogodzenie się z jakimikolwiek brakami sprzętu, jest równoznaczne z poddaniem się, ponieważ aby walczyć o najważniejsze trofea, trzeba mieć nie tylko talent i być pracowitym, ale również dysponować odpowiedniej klasy wsparciem sprzętowym. Mowa tutaj oczywiście o odpowiednim komputerze i akcesoriach, takich jak myszka, klawiatura czy headset, ale nie tylko. Ważne są także meble z których player korzysta podczas treningów i zawodów.

Zawodowi gracze wiedzą o czym mowa. Standardowy, codzienny trening to kilka godzin spędzonych w pozycji siedzącej. Żeby mięśnie pleców i kręgosłup były w stanie wytrzymać takie długotrwałe sesje, muszą zostać osadzone w komfortowym otoczeniu. Takie wsparcie dla pleców zawodników dają jedynie zaawansowane technologicznie fotele dla graczy, które znaleźć można w specjalistycznych sklepach gamingowych. To czym zwłaszcza wyróżnia się fotel komputerowy przeznaczony do uprawiania sportów elektronicznych, są możliwości konfiguracyjne, jakie stwarza swojemu właścicielowi. Dobrym przykładem dla zobrazowania jak powinien wyglądać i współpracować z użytkownikiem doskonały fotel dla gracza, są modele z serii Drifting od DXRacer. Spore rozmiary fotela przyciągają wzrok i są obietnicą swobody podczas gry. Ta oczywiście zostaje spełniona, natychmiast po tym jak gracz usiądzie na krześle. Odpowiednio wzmocniona podstawa oraz silny stelaż, który stanowi szkielet fotela, wspólnie budują mocną konstrukcję, która jest w stanie współpracować bez trudu z wagą do 100 kg. Jest to także zasługą gazowego lewara, który jest odpowiedzialny za regulację wysokości siedziska. Mówiąc o regulacji ustawień, należy nadmienić, że fotel dla gracza DXRacer Drifting umożliwia także zmianę kąta odchylenia oparcia oraz ustawienie podłokietników w najbardziej dogodnej dla playera pozycji. Mając tyle płaszczyzn do skorygowania, użytkownik jest w stanie wydobyć z fotela wszystkie te walory, których potrzebuje w danym momencie. Kiedy nadchodzi czas na zmianę ustawień, bez trudu może jej dokonać w dosłownie kilka chwil.

Taki fotel komputerowy jest nieoceniony, bowiem otrzymujemy mebel, który potrafi przeistaczać się w zupełnie inny, kiedy tylko wyrazimy taką chęć. Siedzisko, a przede wszystkim oparcie zostały ukształtowane w sposób bardzo przemyślany. Wszystkie wygięcia i wyżłobienia są efektem obserwacji ludzkiego ciała i jego zachowania podczas siedzenia. Rezultatem jest idealna sylwetka oparcia gwarantująca doskonałe podparcie dla kręgosłupa na całej linii. Dodatkowo fotele dla graczy z serii Drifting doposażone są w dwie specjalnie opracowane poduszki. Jedną pod głowę, a drugą do umieszczenia w okolicy odcinka lędźwiowego kręgosłupa. W rozlicznych badaniach, dowiedziono bowiem, że to właśnie w tych dwóch punktach ludzkie ciało najbardziej narażone jest na przeciążenie, podczas wielogodzinnego siedzenia. Dzięki odpowiedniej mechanice oraz przemyślanej konstrukcji stworzono wygodny i dopasowujący się do użytkownika fotel komputerowy, jednak to nie wszystkie jego zalety.

 

DXRacer Drifting to fotele dla graczy, które również świetnie się prezentują. Obicie uszyte jest z ekologicznej skóry, która dobrze wygląda, nie przeciera się i jest łatwa do utrzymania w czystości. Trzeba również powiedzieć, że jest po prostu przyjemna w dotyku, dlatego też komfort siedzenia w fotelu został tym samym spotęgowany. Szeroki wybór kolorystyczny w obrębie serii Drifting daje każdemu sposobność wybrania najlepszej opcji dla siebie. Takie fotele dla graczy to także trwałość. Pianka, którą wypełnione jest oparcie i siedzisko nie odkształca się w skutek wzmożonego użytkowania, dlatego też fotel długo nie zmienia swojego wyglądu. Nowoczesne kółka nie rysują powierzchni i zapewniają sprawne przemieszczanie się krzesła. DXRacer Drifting to innowacyjny, bardzo designerski i funkcjonalny fotel komputerowy, który zapewnia komfort, a tym samym możliwość pełnej koncentracji na grze. Zdobędziecie go w sklepie Gamera – Odwiedź dział z produktami.

Spis treści: DXRacer Drifting

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.