0
Opublikowano 27 września 2019 w Portal komputerowy » Wiadomości » ELBRUS 2 od Sharkoona – minimalistyczny design, liczne możliwości
 
 

ELBRUS 2 od Sharkoona – minimalistyczny design, liczne możliwościSharkoon prezentuje ELBRUS 2. Jest to wygodny i ergonomiczny fotel gamingowy w stylu, który czerpał inspirację ze świata samochodów wyścigowych. Stalowa rama wewnątrz krzesła i solidna pięciogwiazdkowa podstawa zapewniają maksymalną stabilność podczas najbardziej gorączkowych akcji.

Fani e-sportu wiedzą, że im więc czasu spędzasz przed komputerem, tym większa jest potrzeba dbania o swój kręgosłup i wygodę. Różnorodne opcje regulacji umożliwiają ergonomiczną pozycję siedzącą w zależności od osobistych potrzeb, a mocna, łatwa do czyszczenia skóra ekologiczna gwarantuje dobre trzymanie nawet bardzo aktywnym użytkownikom.

Oparcie da się bezstopniowo odchylać i blokować pod kątem od 90 ° do 160 °, dając relaks po szczególnie intensywnych sesjach gry. Pięć kół ma średnicę 60 milimetrów i oferuje stabilność oraz pełną swobodę ruchów. Możesz czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji, bez względu na to, jak bardzo emocjonująca jest partyjka z kolegami.

Fotel od Sharkoona jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych. Oprócz sportowego wyglądu posiada wiele ergonomicznych funkcji. Są one łatwe do zrozumienia i mogą być używane przy niewielkim wysiłku. Uchwyty są swobodnie dostępne i umożliwiają błyskawiczną zmianę ustawień.

Konstrukcja ze stali i metalowa rama sprawiają, że Elbrus 2 daje niezawodną wytrzymałość do 150 kg. Krzesło, którego wysokość można regulować za pomocą tłoka gazowego klasy 4, jest odpowiednie dla osób o wysokości do 190 cm. Dlatego jest ono odpowiednie zarówno dla młodszych, jak i starszych fanów gier.

Idealnym uzupełnieniem fotela do gier Sharkoon jest mata podłogowa w amerykańskim stylu vintage. Dzięki średnicy 120 centymetrów pasuje do wszystkich małych gamingowych kątów. Wytrzymała powierzchnia chroni podłogi przed zarysowaniami, podczas gdy dźwięk z krzesła jest tłumiony. Nie musisz się martwić, że ktoś zwróci Ci uwagę ze względu na hałas i nie będziesz się rozpraszał denerwującymi dźwiękami wywoływanymi przez poruszanie się kół po podłodze.

W celu uzyskania optymalnej swobody ruchów na krześle, spód maty został wykończony gumową powierzchnią antypoślizgową. Zapobiega to zsuwaniu się jej za każdym razem, gdy siedzenie jest przesuwane i utrzymuje je na swoim miejscu.

Jest to doskonały zestaw dla każdego kto chce stworzyć swoje własne profesjonalne stanowisko dowodzenia, a nie chcą wydawać sporej gotówki.

Dane techniczne:
Typ pianki: Pianka kształtująca wysokiej gęstości
Gęstość pianki: 50 kg/m³
Konstrukcja ramy: Stal (średnica: 19 mm)
Obicie fotela: PU / PVC
Wersje Kolorystyczne: Blue, Green, Grey, Red
Regulowane podłokietniki: 3D
Rozmiar podłokietnika (dł. x sz.): 25 x 8,6 cm
Typ mechanizmu: Konwencjonalne odchylanie
Zamek od przechylenia:
Regulacja całego fotela: 3° – 18°
Podnośnik gazowy: Klasy 4-tej
Sposób oparcia: Wyprostowane plecy
Regulowany kąt oparcia: 90° – 160°
Zagłówek i poduszka lędźwiowa:
Materiał pokrywający zagłówek i poduszkę lędźwiową: Tkanina
Podstawa: 5-cioramienny stop aluminium
Rozmiar koła: 60 mm
Wymagane złożenia:

Waga i wymiary:
Rozmiar siedziska (sz. x dł.): 38,5 x 48,5 cm
Maksymalna wysokość siedziska: 59 cm
Minimalna wysokość siedziska: 49 cm
Maksymalna wysokość podłokietnika: 34 cm
Minimalna wysokość podłokietnika: 26,5 cm
Wysokość oparcia: 84,5 cm
Szerokość oparcia przy ramionach: 52 cm
Rozmiar opakowania (dł. x sz. x wys.): 86 x 70 x 38 cm
Polecana maksymalna wysokość użytkownika: 190 cm
Waga: 21.74 kg
Maks. waga użytkownika: 150 kg

Mata podłogowa:
Kolor: Czarny/Biały
Średnica: 120 cm
Grubość materiału: 5 mm
Powierzchnia: Poliester
Antypoślizgowa podstawa:

Opakowanie zawiera:
– fotel ELBRUS 2
– instrukcja
– zestaw akcesoriów
– mata podłogowa

Strona producenta: http://sharkoon.com/product/ELBRUS2
Dostępność: dystrybucja na Polskę: Wave Distribution, Veracomp
Video: https://www.youtube.com/watch?v=UuWCohPmXME
Przypuszczalna cena detaliczna: ~850 zł brutto

Spis treści: ELBRUS 2 od Sharkoona – minimalistyczny design, liczne możliwości

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower