0
Opublikowano 2 października 2020 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Słuchawki Sharkoon SGH30 – wirtualny dźwięk 7.1 i wygoda
 
 

Słuchawki Sharkoon SGH30 – wirtualny dźwięk 7.1 i wygodaDla wszystkich graczy, którzy chcą cieszyć się dobrym dźwiękiem bez konieczności rezygnacji z funkcji, mamy SKILLER SGH30. Zestaw słuchawkowy USB do gier z subtelnymi elementami RGB ma dynamiczne 40-milimetrowe głośniki i wbudowaną kartę dźwiękową USB, która generuje wirtualny dźwięk 7.1, przenosząc użytkownika w sam środek zdarzenia dźwiękowego. Dzięki oprogramowaniu do pobrania dźwięk można dostosować do własnych upodobań, wybierając wstępnie ustawione efekty lub zintegrowany 10-pasmowy korektor. Za pomocą miękkim nausznikom i elastycznemu pałąkowi, SKILLER SGH30 siedzi lekko i wygodnie nawet po wielu godzinach użytkowania.

W środku akcji. Zamknięta konstrukcja SKILLER SGH30 oferuje szeroką scenę dźwiękową, co oznacza, że z filmami, muzyką lub grami można cieszyć się w równym stopniu. Zwłaszcza gracze i fani filmu będą mieli ucztę akustyczną, ponieważ będą zanurzeni w akcji dzięki wirtualnemu dźwiękowi przestrzennemu 7.1. Elastyczny mikrofon umożliwia też wydajną komunikację z członkami zespołu.

Idealnie zrównoważony dźwięk. Różnorodne ustawienia brzmienia i dźwięku przestrzennego 7.1 można dokonać za pomocą oprogramowania do pobrania dla SKILLER SGH30. Do wyboru jest kilka ustawień wstępnych, które są modelowane w różnych środowiskach przestrzennych. Istnieje również wiele efektów, które są szczególnie zrównoważone w przypadku muzyki lub filmów. Dzięki 10-pasmowemu korektorowi można także mieszać poziomy środkowe, wysokie i niskie zgodnie z własnymi preferencjami.

Również wizualnie wyróżnione. Zestaw słuchawkowy przekonuje nie tylko uszy, ale także oczy. Subtelny design z elegancką metalową ramą uzupełnia zintegrowane oświetlenie RGB. Podkreśla to charakterystyczne S z serii SKILLER, które można zobaczyć na nausznikach, z płynną zmianą kolorów.

Miękkie i wygodne. Każdy, kto chce spędzić godziny intensywnych sesji gry, przekona się, że wygodny SKILLER SGH30 jest właściwym wyborem. Nauszniki pokryte są miękką syntetyczną skórą, która delikatnie tuli się do uszu nawet po długim okresie noszenia. Metalowa rama zestawu zapewnia pewne trzymanie, a elastyczne zawieszenie pałąka szybko dostosowuje się do każdego rozmiaru głowy bez ręcznej regulacji.

Szeroka użyteczność. Połączenie USB pozwala łatwo podłączyć SKILLER SGH30 do komputera stacjonarnego lub notebooka i jest natychmiast gotowy do pracy. Elastyczny, pleciony kabel z oplotem o długości 240 cm zapewnia dużą swobodę manewru. Ponadto na lewym uchu znajdują się dedykowane przyciski do regulacji głośności lub wyciszenia mikrofonu, co gwarantuje szybki i łatwy dostęp.


Dane techniczne:

Ogólne
Typ: Stereo Headset
Konstrukcja: Nauszne
Kabel podłączeniowy: USB
Chipset: RGB
Tryb Surround: Virtual 7.1 (z zainstalowanym oprogramowaniem dla Windows)
Podświetlenie: RGB
Waga bez kabla: 300 g
Kod kreskowy: 4044951030231

Specyfikacja słuchawek
Średnica membran: 40 mm
Impedancja: 32 Ω
Pasmo Przenoszenia: 20 Hz – 20.000 Hz
Czułość: 92 dB ± 4 dB
Maks. moc: 100 mW
Regulacja głośności: ✓

Specyfikacja mikrofonu
Typ mikrofonu: Wielokierunkowy
Impedancja: 2,2 kΩ
Pasmo Przenoszenia: 100 Hz – 10.000 Hz
Czułość: -56 dB ± 4 dB
Regulowany mikrofon: ✓
Wyciszenie mikrofonu: ✓

Kable i podłączenia
Całkowita długość kabla USB: 240 cm
Pozłacane styki w celu zmniejszenia zakłóceń: ✓

Kompatybilność
PC/Laptopy: ✓
PlayStation 4: ✓

Opakowanie zawiera
SKILLER SGH30
Instrukcję

Prawdopodobna cena detaliczna: 149 zł brutto
Dostępność w Polsce: już w Polsce
Dystrybutor na Polskę: Veracomp, Wave Distribution
Video: https://youtu.be/_uf5SzBSKkQ

Spis treści: Słuchawki Sharkoon SGH30 – wirtualny dźwięk 7.1 i wygoda

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower