0
Opublikowano 18 października 2016 w Portal komputerowy » Wiadomości » Ozone Ekho H80 Origen – już w Polsce!
 
 

Ozone Ekho H80 Origen – już w Polsce!Producent Ozone Gaming oraz profesjonalny gracz Enrique „xPeke” Martinez ciężko pracowali ponad rok rozwijając nowe produkty. Chcieli, aby przyniosły one świeże koncepcje dotyczące ergonomii, komfortu i wydajności.

W ubiegłym roku Ozone zaprezentował pierwszy produkt stworzony z drużyną xPeke. Była to podkładka Ozone Origen, która została ciepło przyjęta przez społeczność graczy. W końcu producent uzupełnił linię o high-endowe słuchawki- OZONE EKHO H80 ORIGEN

„W siedzibie Ozone’a czujemy się bardzo dumni  ze współpracy z xPeke, jednym z najbardziej utytułowanym eSportowcem do tej pory, i jego zespołem Origen. Było bardzo łatwo z nim pracować i rozwijać linię tych produktów od podstaw. To był ekscytujący proces z niesamowitym rezultatem” mówi Rojo Galvín, brand manager Ozone’a.

Ekho H80 Origen wprowadza doskonałą głębie wirtualnego dźwięku 7.1. Luksus użytkownika i potrzebne pozycjonowanie w każdej grze oraz każdej sytuacji są kluczem jeśli chodzi o słuchawki do gier. Właśnie dlatego stworzono produkt, który zaspokoi wszelkie potrzebny gracza.

Słuchaj efektów w grze, muzyki, ruchów wroga w sposób jakie powinny być słyszalne.

Zespół inżynierów Ozone’a włożył wiele wysiłku w tworzeniu komfortu w tych słuchawkach. Ekho H80 Origen wyposażony jest w miękkie poduszki, wyściełany pałąk oraz duże nauszniki, aby zapewnić wygodną pracę podczas izolowania użytkownika z otaczającego hałasu.

Słuchawki posiadają chowany i elastyczny mikrofon, który bez problemu dostosowuje się do każdej pozycji. Dodatkowo wyposażono go w wskaźnik LED, który informuje czy mikrofon jest wyłączony/wyłączony.

Ozone Ekho H80 Origen dostępne są już w Polsce, a sugerowana cena detaliczna to 379 zł brutto.

Dane techniczne:

Nazwa: Słuchawki OZONE EKHO H80 ORIGEN
Kod EAN: 8436532173264
Kod producenta: OZEKHOH80OGN
Kolor: czarny
Typ: 7.1 wirtualny
Membrany: 53mm
Pasmo przenoszenia słuchawek: 10Hz~20kHz
Maksymalne wejście: 100mW
Waga netto: 380 gr
Impedancja słuchawek: 32 Ω
Kierunkowość mikrofonu: jednokierunkowy
Czułość mikrofonu: -38dB
Impedancja mikrofonu: 2.2k Ω
Pasmo przenoszenia: 50Hz – 20KHz
Wymiary mikrofonu: Ø 6 x 2.7 mm
Mikron: wysuwany
Podświetlenie LED: Tak
Długość kabla: 2m
Złącze: USB
Inne: Ekskluzywny design drużyny Origen

ekho_h80_origen_2 ekho_h80_origen_3 ekho_h80_origen_4

Spis treści: Ozone Ekho H80 Origen – już w Polsce!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower