0
Opublikowano 18 maja 2015 w Portal komputerowy » Wiadomości » Gry » Ozone Gaming wprowadza nowy produkt z linii Ocelote World
 
 

Ozone Gaming wprowadza nowy produkt z linii Ocelote WorldCarlos „Ocelote” Rodriguez, profesjonalny gracz League of Legends, założyciel i menedżer drużyny e-sportowej Gamers2, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pomógł stworzyć producentowi Ozone Gaming nowy produkt dedykowany dla graczy. Tym razem do linii Ocelote World dołączyła podkładka Ozone oceloteWorld.

Kiedy projektowano oceloteWorld skupiano się przede wszystkim na prędkości i kontroli. Specjalnie wybrano do jego produkcji stop aluminium o niskim tarciu, aby pozwolić myszce na szybki i dokładny poślizg. Ten materiał nie tylko sprawia, że podkładka jest bardzo wytrzymała, ale także zapewnia bezbłędna pracę śledzenia zarówno z czujnikami optycznymi jak i laserowymi.

“Wynik jest poprostu oszałamiający. Także synergia pomiędzy tą podkładką pod mysz i Argonem (mysz oceloteWorld) nie może być lepsza.” – Carlos ocelote Rodriguez

Ozone oceloteWorld posiada gumową antypoślizgową podstawę, która daje komfort przyczepności niezależnie od powierzchni na której się znajduje. Ma to duży wpływ na możliwość wykonania szybkich i zwinnych ruchów bez odrywania się podkładki od biurka. Zapomnij więc o jej poprawianiu i przesuwaniu podczas gry.

Wymiary podkładki to 320 x 260 x 2 mm.  Doskonale sprawdzi się ona w grach typu: MOBA, FPS, RTS oraz MMO pozwalając graczowi na pełną swobodę manewrów. Sugerowana cena detaliczna w Polsce wynosi 129 złotych brutto.

ocelote-world1

ocelote_mousepad_11 ocelote_mousepad_21

Spis treści: Ozone Gaming wprowadza nowy produkt z linii Ocelote World

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower