0
Opublikowano 23 sierpnia 2016 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Ozone wprowadza upgrade swojej najpopularniejszej serii słuchawek. Poznaj nowe Rage Z50!
 
 

Ozone wprowadza upgrade swojej najpopularniejszej serii słuchawek. Poznaj nowe Rage Z50!Todos_colores_z50

Ciesz się nowym wymiarem koloru z modelami Rage Z50

Seria Rage stała się najpopularniejszą serią słuchawek w historii naszej marki. Agresywny wygląd z wysoką wydajnością trafił do tysięcy graczy z całego świata.

Zgodnie z naszym mottem, Rage potrzebowały ewolucji, adaptacji oraz pójścia na przód, aby spełnić wymagania nowej ery. I to jest dokładnie to co zrobiliśmy. Ciesz się naszym unikatowym wzornictwem, nowymi funkcjami, wytrzymałym materiałem, które dadzą Ci to czego potrzebujesz. Doskonała siła została odnowiona.

„Rage jest częścią naszego wizerunku. Jest to jedna z najbardziej udanych serii, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Chcieliśmy jednak ją poprawić, aby spełnić wymagania graczy. Wyższa wydajność z naszym uznanym klasycznym wyglądem.” mówi Rojo Galvín , Ozone Gaming Brand Manager.

„Dlatego stworzyliśmy obie serie, Classic oraz Glow, aby nasi fani mogli wybrać różne kolory I wzory do każdego stylu” dodał Galvín.

3

Wysoki komfort I zoptymalizowana waga
Rage Z50 są wysoko regulowanym I lekkim zestawem słuchawkowym. Pozwolą na wygodne użytkowanie nawet przy długich sesjach gamingowych. Wyposażone są również w wysokiej jakości materiały, miękkie I skórzane nauszniki oraz niską wagę plastiku.

Całkowicie chowany mikrofon
Kochamy wolność I to jest dokładnie to co oferujemy w każdmy pojedyńczym produkcie. W Rage Z50 można regulować mikrofon do swoich potrzeb lub poprostu go wsunąć do słuchawki, chowając w bezpiecznym miejscu. Możemy być skupieni tylko na tym co robimy. Totalne zanurzenie w grze I w walce.

Świetny dźwięk stereo

Nasza audio seria Rage została zaprojektowana z największą starannością oraz, aby uzyskać unikatowy wygląd. Stała się dzięki temu bardzo popularna. Seria Rage Z50 jest natomiast zopymilizowana zarówno na niskich, średnich I wysokich częstotliwościach, oferując wspaniałą jakość obrazu oraz pozycjonowanie lepszego dźwięku.

Dostępne w kolorach Glow I Classic

Obecnie gracze prowadzą odmienny sposób życia niż jeszcze kilka lat temu. Tworzymy nasze produkty, aby dostosować się do stylu każdego gracza. Nasz projekt rzuca się w oczy, jest wygodny I dostępny w kilku kolorach. Wystraczy wybrać, który z nich najbardziej Ci odpowiada I zabrać go wszędzie gdzie chcesz.

Ekstremalne emocje. Ekstremalne GLOW

Kiedy jesteśmy w grze powstają nowe emocje. Radość, duma, zaskoczenie, strach, odwaga. Uczucia, które mogą sprawić, że dotrzemy na szczyt. Dzięki nowej linii słuchawek Glow chemy wyrazić morze emocji, które jest tworzone w grze. Dostępne są 4 kolory. Wybierz swój I używaj Rage Z50 by wygrywać.

glow_series_banner

Kompatybilne z smartfonami, tabletami i PC

Czy chcesz słuchać swojej ulubionej muzyki na smartfonie, obejrzeć film na tablecie lub korzystać z intesywnej sesji gier na komputerze PC (mini jack w zestawie) Rage Z50 zapewni najlepszą jakość dźwięku w każdym urządzeniu.

Więcej informacji

Sugerowana cena detaliczna RAGE Z50 CLASSIC: 239 zł brutto
Sugerowana cena detaliczna RAGE Z50 GLOW:
249 zł brutto

Dostępność: koniec sierpnia

Dane techniczne:
Typ:
stereo
Membrany: 40mm
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz~20kHz
Maksymalne wejście: 20mW
Wymiary mikrofonu: 4.0×1.5mm
Waga netto: 350 gr
Impedancja słuchawek: 32 Ω
Kierunkowość mikrofonu: dookólna
Mikron: wsuwany z funkcją auto-wyłączania
Długość kabla:
1.5m
Złącze: 3.5mm

Spis treści: Ozone wprowadza upgrade swojej najpopularniejszej serii słuchawek. Poznaj nowe Rage Z50!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower