0
Opublikowano 3 listopada 2016 w Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Słuchawki Ozone Rage Z90 + niespodzianka
 
 

Słuchawki Ozone Rage Z90 + niespodziankaOzone Gaming, producent sprzętu dla graczy, przedstawia swoje nowe dzieło – słuchawki z prawdziwym dźwiękiem 5.1.

Ozone RAGE Z90 pokryte są matową, antypoślizgową powierzchnią, która oszczędzi nam zbędnych odcisków palców oraz rys. Pałąk słuchawek jest metalowy i wysoko regulowany, zatem spokojnie zmieszczą się one również na duże głowy. Dodatkowo posiadają przestronne muszle oraz bardzo wygodne gąbki. Nawet osoby noszące okulary mogą korzystać z nim przez wiele godzin i wciąż czuć doskonały komfort użytkowania.

Na każde ucho przypadają aż trzy oddzielne głośniki (przedni, centralny i tylni) oraz jeden subwoofer dla uzyskania niskich tonów. To wszystko tworzy prawdziwy, przestrzenny dźwięk, a tym samym uczucie 3D. Software słuchawek daje nam opcje ustawienia ich pod poszczególne gry (FPS, MOBA, RPG), ale to nie wszystko …

ragez90_2

RAGE Z90 wyposażono w odczepiany i bardzo elastyczny mikrofon. Zakończono go LED-em, który świeci się na czerwono w momencie aktywności. W oprogramowaniu dodano opcję FX, która pozwala na przekształcenie naszego głosu na przykład w głos : poważnego mężczyzny, kobiety, postaci z kreskówki a nawet potwora. Może być to nie lada zaskoczenie dla naszych kolegów, kiedy połączymy się z nimi w grze i zaczniemy mówić obcym głosem.

pilot

W zestawie znajdziemy magnetyczną podstawkę, na której możemy osadzić pilot. Dzięki niej nie będzie się on przesuwał po biurku, gdy tego nie chcemy. Na samym pilocie jest się duże pokrętło do regulacji głośności, przycisk wyciszenia mikrofonu oraz to co w nim chyba najciekawsze czyli możliwość regulacji dźwięku także w każdym przetworniku z osobna bez konieczności uruchomienia oprogramowania.

Do słuchawek Ozone RAGE Z90 producent przygotował niespodziankę w postaci 16GB pendrive’a gratis (ilości są limitowane).

pendrive

Dane techniczne:

Nazwa: Słuchawki OZONE RAGE Z90
Kod EAN: 8436532173011
Kod producenta:
OZRAGEZ90
Kolor:
czarny
Typ:
5.1 real
Membrany:
40mm
Pasmo przenoszenia słuchawek:
20Hz~20kHz
Maksymalne wejście:
40mW
Waga netto:
392 gr
Impedancja słuchawek:
32 Ω
Kierunkowość mikrofonu:
dookólna
Czułość mikrofonu:
-38±3dB
Mikron: odpinany
Podświetlenie LED:
Tak (możliwość wyłączenia)
Długość kabla:
3m
Złącze:
USB

Sugerowana cena detaliczna: 449 zł brutto
Dostępność: już w Polsce

Web: http://www.ozonegaming.com/es/product/rage-z90
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=zaWEQO2ZPV8

Spis treści: Słuchawki Ozone Rage Z90 + niespodzianka

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower