0
Opublikowano 27 kwietnia 2016 w Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Akcesoria komputerowe » Perfekcyjna precyzja z Ozone NEON 3K
 
 

Perfekcyjna precyzja z Ozone NEON 3KW świecie gamingowym zawsze były zawzięte dyskusje o tym co jest lepsze czy laser czy optyk. Jeśli jednak spojrzymy na ostatnie turnieje z gigantycznymi nagrodami, to można zauważyć, że coraz więcej zawodowych graczy przesiada się z laserów z dużym DPI wynoszących nawet kilkanaście tysięcy na stabilniejsze optyki. Producent Ozone Gaming, który jest głównym partnerem sześciu zawodowych teamów, przy współpracy z nimi stworzył nowe dzieło o nazwie NEON 3K. Jest to następca starszego NEON’a, który miał ponad dwa razy większe DPI.

Laboratorium Ozone oraz partnerskie klany doszli do wniosku, że lepiej iść w stronę prostoty i precyzji, niż wymyślać dziwaczne kształty, które wygodnie by chyba tylko leżały w ręce niedopracowanego cyborga.

Ozone NEON 3K ma sensor optyczny Pixart 3320 o maksymalnej rozdzielczości 3500 DPI oraz kształt i wielkość dopasowaną do ręki większości graczy. Góra jest pokryta gumowym tworzywem, które ułatwia uchwyt, co jest szczególnie przydatne w graniu na niskich czułościach w szybkie strzelanki. Chodzi o sytuacje gdy musimy szybko uchwycić myszkę, bo skończyło się miejsce na podkładce po kilku obrotach o 180 stopni.

Ozone NEON 3K jest symetryczny, dzięki czemu mogą z niego korzystać zarówno osoby praworęczne jak i leworęczne. W środku znajdziemy wbudowaną pamięć 128 KB na profile i ustawienia, więc nawet jak pójdziemy do kolegi pograć na swojej myszce i pokazać kto tu rządzi, to nie musimy od nowa wszystkiego ustawiać w systemie. Wszystko po to, aby nam się grało jak w domu. Myszka ma sześć kolorów podświetlenia – czerwony, niebieski, zielony, błękitny, żółty i różowy.

Dane techniczne:

Nazwa: Myszka dla graczy Ozone Gaming NEON 3K
Kod producenta: OZNEON3K
Kod kreskowy: 8436532173028
Rozmiar myszki: 125 x 65 x 36.8 mm
Waga: 110g (bez kabla)
Ilość przycisków: 8 sztuk
Ilość programowalnych przycisków: 8 sztuk
Sensor: optyczny Pixart 3320
Nowej generacji sensor optyczny 3500 DPI
Wbudowana pamięć: 128 KB wewnętrzna na profile i ustawienia
Ilość kolorów podświetlenia: 6 kolorów podświetlenia LED
Kabel: 180cm w oplocie
Myszka zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych

Cechy dodatkowe:
Funkcja  „On-The-Fly”  dla zmiany rozdzielczości (250 do 3500 DPI)
Gumowa górna obudowa myszki w celu lepszego uchwytu
Pozłacane końcówki USB w celu lepszej transmisji danych
Zaawansowane oprogramowanie dołączone przez producenta
Intuicyjne proste ułożenie ośmiu przycisków

Sugerowana cena detaliczna: 149 zł brutto
Dostępność: druga połowa maja 2016 roku
Dystrybutor na Polskę: Action S.A.

Neon3K_back Neon3K_side neon3K_top

Spis treści: Perfekcyjna precyzja z Ozone NEON 3K

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower