Portal komputerowy » Myszki » Cougar 250M – test taniej myszki dla graczy!

Cougar 250M – test taniej myszki dla graczy!

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
16 total ratings

 

Plusy


+ całkiem wygodna,
+ niezły sensor,
+ programowalne podświetlenie RGB,

Minusy


- na wyższych czułościach po podniesieniu myszki nad podkładkę sensor zaczyna lekko wariować, jest to jednak powszechny problem tańszych myszek


Kilka słów o teście

Myszki dla graczy można kupić już za około 50zł, jednak ich jakość będzie delikatnie mówiąc mizerna. Sensor może się gubić na niektórych podkładkach, ponadto istnieje duże prawdopodobieństwo występowania akceleracji, jittera czy interpolacji. Materiały użyte w najtańszych typach myszek również może pozostawiać wiele do życzenia. Często obudowa skrzypi, a po pewnym czasie kabel przestaje łączyć. Dlatego naszym zdaniem warto wybrać nieco droższy sprzęt, by oszczędzić sobie wydatku w przyszłości. Dziś prezentujemy mysz 250M znanej z wysokiej jakości akcesoriów dla graczy firmy Cougar.

0
Opublikowano 21 października 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Całkiem niedawno mieliśmy styczność z myszką Cougar 550M. Dokładniej mówiąc modelem będącym najwyżej w hierarchii tegoż producenta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy jest w stanie wydać ponad 230zł na gryzonia, dlatego postanowiliśmy przygotować test czegoś tańszego i przy okazji porównać wyniki. Nasz wybór padł na mysz Cougar 250M. Według porównywarki Ceneo obecnie możemy ją kupić już za ok. 130zł, co wydaję się być ciekawą ceną, jak na produkt gamingowy. Czy jest to najlepsza mysz do 150zł? Czy mysz jest solidna i sprosta najbardziej wymagającym rozgrywkom? Na te oraz inne pytania odpowie nasz test. Na razie jednak proponujemy zapoznać się ze specyfikacją.

Cougar 250M

Specyfikacja:

Sensor

optyczny, ADNS-3050

DPI

500/1000/1250/1750/2000/4000

Polling rate

1000Hz / 1ms

Maximum tracking speed

60 IPS

Długość kabla

1.8m Braided

Wymiary

135(L) X 68(W) X 42(H) mm

Szybkość

COUGAR UIX™ SYSTEM

Waga

100g

 

Spis treści: Cougar 250M – test taniej myszki dla graczy!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)