Portal komputerowy » Myszki » Cougar 250M – test taniej myszki dla graczy! » Strona 2

Cougar 250M – test taniej myszki dla graczy!

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
16 total ratings

 

Plusy


+ całkiem wygodna,
+ niezły sensor,
+ programowalne podświetlenie RGB,

Minusy


- na wyższych czułościach po podniesieniu myszki nad podkładkę sensor zaczyna lekko wariować, jest to jednak powszechny problem tańszych myszek


Kilka słów o teście

Myszki dla graczy można kupić już za około 50zł, jednak ich jakość będzie delikatnie mówiąc mizerna. Sensor może się gubić na niektórych podkładkach, ponadto istnieje duże prawdopodobieństwo występowania akceleracji, jittera czy interpolacji. Materiały użyte w najtańszych typach myszek również może pozostawiać wiele do życzenia. Często obudowa skrzypi, a po pewnym czasie kabel przestaje łączyć. Dlatego naszym zdaniem warto wybrać nieco droższy sprzęt, by oszczędzić sobie wydatku w przyszłości. Dziś prezentujemy mysz 250M znanej z wysokiej jakości akcesoriów dla graczy firmy Cougar.

0
Opublikowano 21 października 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Cougar 250M – prezentacja

Mysz trafiła do nas w niewielkim, czarnym opakowaniu. Możemy z niego odczytać najważniejsze informacje dotyczące produktu(np. czułości sensora, częstotliwość próbkowania itp.). Ponadto producent zdecydował się na nim umieścić podobiznę produktu.

Cougar 250M pudelko

Nie uświadczymy w opakowaniu dodatkowego wyposażenia. Producent dodaje do zestawu tylko instrukcję obsługi. Z uwagi na to, że mamy do czynienia z myszką teoretycznie z wyższej półki nie pogardzilibyśmy dodatkową parą ślizgaczy, ale cóż.

Cougar 250M wyposazenie pudelka mysz

Myszkę Cougar 250M możemy kupić w dwóch kolorach – białym i czarnym. My do testów otrzymaliśmy tę drugą wersję.

Cougar 250M

Testowany gryzoń cechuje się symetryczną budową, czyli powinien bez problemu nadać się do wszystkich typów gier. Jeśli zaś chodzi o wykonanie myszki to wszystko jest w porządku. Plastik użyty sprawia wrażenie trwałego. Nic nie skrzypi i nie trzeszczy. Nie mamy co do jakości wykonania żadnych zastrzeżeń.

Cougar 250M

Miejsce na kciuk i małego palca swoją strukturą przypomina plaster miodu. Niestety takie wykończenie i użyty materiał powoduje, że palce zaczynają się lekko pocić.

Cougar 250M

Na grzbiecie myszki możemy zobaczyć logo Cougar.

Cougar 250M

Jeśli chodzi o przyciski to oczywiście poza dwoma standardowymi producent umieścił jeszcze 4. W rolce, po bokach i na grzbiecie (do zmiany DPI). Warto tutaj wspomnieć, że scroll jest wyposażony w podświetlenie RGB.

Cougar 250M spód ślizgacze sensor

Ślizgacze są bardzo gładkie, mają kształt litery C.

Spis treści: Cougar 250M – test taniej myszki dla graczy!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)