Portal komputerowy » Arctic W1-3D test uchwytu na monitor

Arctic W1-3D test uchwytu na monitor

 

 
Opinia
 

Cena:
 
Zastosowanie: ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
1 total rating

 Kilka słów o teście

Uchwyty do monitora pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca na biurku. W dzisiejszym teście weźmiemy na warsztat produkt szwajcarskiego producenta akcesoriów do komputera – Arctic. Zapraszamy!

1
Opublikowano 7 lipca 2017 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Wejścia na rynek ekranów z rozdzielczością UHD 4K, wywołało nie lada zamieszanie w nieco zaspałym rynku ekranów ciekłokrystalicznych. Nie ma lepszego powodu do wymianu monitora niż większa głębia ekranu i szczegółowość detali. Panele również potrafią się rozrastać we wszystkich wymiarach. Większa powierzchnia oznacza również większą wagę wyświetlacza, co przekłada się na trudności ze stabilnym utrzymaniem konstrukcji i jej ergonomicznym położeniem dla naszych oczu. Podstawki 34″ monitorów potrafią zająć naprawdę sporo miejsca na biurku. W takich przypadkach pomocne mogą okazać się naścienne uchwyty na monitor. Dzięki uprzejmości firmy Arcitc w nasze ręce trafił jeden z bardziej zaawansowanych systemów montażowych tego producenta, dokładniej model W1-3D kosztujący około 229zł. Jak wypadnie on w testach? Przekonamy się! Najpierw proponujemy zajrzeć do specyfikacji technicznej.

Specyfikacja Arctic W1-3D:

  • kompatybilność ze standardem VESA: 75/100mm
  • maksymalna waga monitora: 8kg
  • kompatybilne przekątne: 13-38

arctic w1-3d monitor uchwyt wygląd uchwytu

Spis treści: Arctic W1-3D test uchwytu na monitor

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


1 komentarz


  1.  
    PAWEŁ

    A JAKA JEST MAKSYMALNY WYSIĘG OD ŚCIANY?

Dodaj komentarz


(required)