Portal komputerowy » Zestawy » Reeven Polariz – rzut oka na designerski kontroler obrotów

Reeven Polariz – rzut oka na designerski kontroler obrotów

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
2 total ratings

 

Plusy


+duża moc (36W/kanał)
+wykonanie
+wyświetla parametry pracy wentylatora

Minusy


- nie stwierdzono


Kilka słów o teście

Kolejny raz mamy przyjemność spotkać się ze sprzętem firmy Reeven. Tym razem rzucimy okiem na najnowszy kontroler obrotów tegoż tajwańskiego producenta. Jak wypdanie w testach? Czy warto było czekać na jego dostawę ponad 2 tygodnie? O tym przekonamy się za moment.

0
Opublikowano 21 maja 2016 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

W dobie coraz wydajniejszych coolerów i chłodniejszych komponentów PC można sobie pozwolić na lekkie skręcenie obrotów wentylatorów. Nie ma sensu katować uszu, gdy np. piszemy coś w Wordzie, czy przeglądamy Internet. Producenci płyt głównych i wentylatorów starają się nam maksymalnie uprościć sprawę wyposażając sprzęt w specjalne technologie, które przyspieszają obroty śmigła tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Jednak duża część „geeków” woli samemu kontrolować z jaką szybkością będą pracowały poszczególne wentylatory. W takich właśnie przypadkach z pomocą przychodzą kontrolery obrotów. My do testów otrzymaliśmy najnowszy model w ofercie firmy ReevenPolariz. Jest to kontroler obrotów kosztujący około 200-210zł. Jak wypadnie w testach? Przekonamy się. Naszą opinię o kontrolerze Reeven Polariz przedstawimy na końcu artykułu.

 

Specyfikacja:

wymiary

(W)148 x (H)42.5 x (D)98mm

Napięcie wejściowe

5 i 12V

Napięcie wyjściowe

4V ~ 12V(±10%)

Maks. prąd

2,5A na kanał

Waga

330g
Cena  ok. 205zł

reeven polariz wygląd

Spis treści: Reeven Polariz – rzut oka na designerski kontroler obrotów

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)