Portal komputerowy » Zestawy » Couchmaster Cycon – recenzja podstawki pod klawiaturę i mysz!

Couchmaster Cycon – recenzja podstawki pod klawiaturę i mysz!

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
21 total ratings

 

Plusy


+niezła jakość wykonania,
+2 schowki na akcesoria,
+3 złącza USB 3.0,
+podkładka w komplecie,

Minusy


- cena powinna być niższa


Kilka słów o teście

Coraz więcej osób decyduje się na podpięcie komputera pod telewizor. Niestety nie wszędzie da się używać wyłącznie pada. Czasem konieczne jest użycie klawiatury i myszki. Przykładem takiej gry jest chociażby pierwszy Wiedźmin rodzimego studia CD Projekt RED. W takiej sytuacji pomocna może okazać się kanapowa podkładka pod klawiaturę i mysz. W nasze ręce wpadł produkt Couchmaster Cycon, który zdaje się idealnie naprawiać wspomniany problem. Zapraszamy do lektury!

0
Opublikowano 30 lipca 2017 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Wśród komputerowych geeków panuje przekonanie, że konsole obecnej generacji były przestarzałe już na starcie. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na kupno PC i podłączenie go pod telewizor! Pomimo znacznych ułatwień ze strony developerów i platform dystrybucji cyfrowej wciąż nie jest możliwa pełna kontrola peceta za pomocą pada. Problem nie dotyczy tylko systemu operacyjnego Windows lecz także niektórych gier. Chyba nikt nie wyobraża sobie gry rankingowej w Counter Strike: Global Offensive przy użyciu gamepada. Remedium na te wszystkie problemy wydaje się być linia produktów Couchmaster niemieckiej firmy Nerdytec. W nasze ręce wpadła podstawka Couchmaster Cycon . Jak wypadnie w testach? Czy jest to produkt godny uwagi? Na te oraz inne pytania odpowie nasz test. Zapraszamy!

Specyfikacja Couchmaster Cycon

  • Wymiary:
    nerdytec couchmaster cycon
  • dołączone wyposażenie: dodatkowa kieszeń, przedłużka USB 3.0 (5m), podkładka pod mysz,
Spis treści: Couchmaster Cycon – recenzja podstawki pod klawiaturę i mysz!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)