Portal komputerowy » Zestawy » Couchmaster Cycon – recenzja podstawki pod klawiaturę i mysz! » Strona 3

Couchmaster Cycon – recenzja podstawki pod klawiaturę i mysz!

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
21 total ratings

 

Plusy


+niezła jakość wykonania,
+2 schowki na akcesoria,
+3 złącza USB 3.0,
+podkładka w komplecie,

Minusy


- cena powinna być niższa


Kilka słów o teście

Coraz więcej osób decyduje się na podpięcie komputera pod telewizor. Niestety nie wszędzie da się używać wyłącznie pada. Czasem konieczne jest użycie klawiatury i myszki. Przykładem takiej gry jest chociażby pierwszy Wiedźmin rodzimego studia CD Projekt RED. W takiej sytuacji pomocna może okazać się kanapowa podkładka pod klawiaturę i mysz. W nasze ręce wpadł produkt Couchmaster Cycon, który zdaje się idealnie naprawiać wspomniany problem. Zapraszamy do lektury!

0
Opublikowano 30 lipca 2017 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Couchmaster Cycon – wrażenia z użytkowania

W opakowaniu znajdziemy samoprzylepne rzepy, które mają za zadanie ustabilizować całą konstrukcję. Łącznie Couchmaster Cycon udostępnia dwie kieszenie, jedna znajduje się po lewej stronie i jest przymocowana na stałe, natomiast drugą możemy umieścić w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Jeśli chodzi o jakość wykonania materiałów to wszystko wydaje się być w porządku. Nie mamy tutaj żadnych zastrzeżeń. Zarówno skóra, jak i plastik powinny w naszej opinii dobrze znieść próbę czasu.

nerdytec couchmaster cycon wygląd

Na odwrocie blatu da się dostrzec dwie komory. Jedna z nich posiada dwa złącza USB 3.0 przeznaczone do podłączenia klawiatury i myszy. Natomiast druga posiada wejście USB 3.0 typu B oraz gniazdo na opcjonalny zasilacz (w przypadku przedłużenia przewodu USB o ponad 10m zalecane jest podłączenie dodatkowego zasilania).

nerdytec couchmaster cycon blatnerdytec couchmaster cycon przedłużka usb

Na wierzchu udostępniono jedno gniazdo USB 3.0, które można wykorzystać do połączenia np. dysku przenośnego lub modułu bluetooth.

nerdytec couchmaster cycon usb

 

Jeśli chodzi o użytkowanie Couchmaster Cycon to musimy przyznać, że początkowo byliśmy sceptycznie nastawieni do takich wynalazków. Jednak wystarczyło raz skorzystać z dobrodziejstw podstawki, by całkowicie się do niej przekonać. Dzięki niej udało nam się rozegrać mecz rankingowy w CS:GO na kanapie. I to na całkiem sensownym poziomie. W tym wypadku pad byłby dużo z tyłu. Drążki analogowe nie sprawdzają się tak dobrze w grach FPS jak „tradycyjna” klawiatura i mysz.

Przeważnie kanapy ustawia się w odległości 3-4m. od telewizora, dlatego dołączenie 5m przedłużki było bardzo rozsądnym wyjściem. Jeśli jednak z jakichś powodów ta odległość byłaby dla nas niewystarczająca nic nie stoi na przeszkodzie by użyć kolejnej. Zasilanie nie będzie problemem, bowiem Couchmaster Cycon umożliwia podłączenie zasilacza, by wzmocnić prąd na kablu USB.

Podstawka Couchmaster okazuje się być przydatna nie tylko dla zapalonych graczy. Bez problemu da się na niej czytać książkę, czy nawet coś napisać.

 

Spis treści: Couchmaster Cycon – recenzja podstawki pod klawiaturę i mysz!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)