Portal komputerowy » Zestawy » Couchmaster Cycon – recenzja podstawki pod klawiaturę i mysz! » Strona 4

Couchmaster Cycon – recenzja podstawki pod klawiaturę i mysz!

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
21 total ratings

 

Plusy


+niezła jakość wykonania,
+2 schowki na akcesoria,
+3 złącza USB 3.0,
+podkładka w komplecie,

Minusy


- cena powinna być niższa


Kilka słów o teście

Coraz więcej osób decyduje się na podpięcie komputera pod telewizor. Niestety nie wszędzie da się używać wyłącznie pada. Czasem konieczne jest użycie klawiatury i myszki. Przykładem takiej gry jest chociażby pierwszy Wiedźmin rodzimego studia CD Projekt RED. W takiej sytuacji pomocna może okazać się kanapowa podkładka pod klawiaturę i mysz. W nasze ręce wpadł produkt Couchmaster Cycon, który zdaje się idealnie naprawiać wspomniany problem. Zapraszamy do lektury!

0
Opublikowano 30 lipca 2017 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Couchmaster Cycon – podsumowanie

Firma Nerdytec posiada dużą ofertę akcesoriów dla graczy. Do nas trafił produkt z linii Couchmaster, mający za zadanie umożliwić roz(g)rywkę prosto z kanapy. Musimy powiedzieć, że taka podstawka wydała nam się na początku zbędnym gadżetem, wystarczyła jednak chwila obcowania z nią, by zmienić zdanie. Couchmaster Cycon to bardzo przemyślana konstrukcja. Producent umieścił na niej dwie kieszenie, w których możemy schować np. słuchawki. Ponadto podstawka nie musi nam służyć tylko do celów gamingowych. Nic nie stoi na przeszkodzie by wykorzystać ją np. do czytania książki. Na koniec zostawiliśmy cenę. Niestety naszym zdaniem w chwili obecnej jest dość wygórowana. Producent życzy sobie za wspomnianą podkładkę 630zł. To według nas za dużo. Naszym zdaniem cena powinna wynosić maksymalnie 400zł. Mimo wszystko sam produkt oceniamy zdecydowanie pozytywnie i zdecydowaliśmy przyznać mu naszą rekomendację.

 

Couchmaster Cycon otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała innowacja!

Sprzęt do testów dostarczył:

Serdecznie dziękujemy!

Spis treści: Couchmaster Cycon – recenzja podstawki pod klawiaturę i mysz!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)