Portal komputerowy » Myszki » Cougar 250M – test taniej myszki dla graczy! » Strona 4

Cougar 250M – test taniej myszki dla graczy!

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
16 total ratings

 

Plusy


+ całkiem wygodna,
+ niezły sensor,
+ programowalne podświetlenie RGB,

Minusy


- na wyższych czułościach po podniesieniu myszki nad podkładkę sensor zaczyna lekko wariować, jest to jednak powszechny problem tańszych myszek


Kilka słów o teście

Myszki dla graczy można kupić już za około 50zł, jednak ich jakość będzie delikatnie mówiąc mizerna. Sensor może się gubić na niektórych podkładkach, ponadto istnieje duże prawdopodobieństwo występowania akceleracji, jittera czy interpolacji. Materiały użyte w najtańszych typach myszek również może pozostawiać wiele do życzenia. Często obudowa skrzypi, a po pewnym czasie kabel przestaje łączyć. Dlatego naszym zdaniem warto wybrać nieco droższy sprzęt, by oszczędzić sobie wydatku w przyszłości. Dziś prezentujemy mysz 250M znanej z wysokiej jakości akcesoriów dla graczy firmy Cougar.

0
Opublikowano 21 października 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Mysz Cougar 250M jest bardzo ciekawym produktem. Cechują ją niezła budowa, która nie powoduje dyskomfortu nawet przy dłuższym obcowaniu z komputerem. Producent wyposażył gryzonia w dobrej jakości sensor dobrze radzący sobie na niskich i średnich czułościach. Po przekroczeniu 1500DPI da się zauważyć lekki jitter oraz niewielką interpolację, choć szczerze mówiąc nie jest źle. Bez specjalnych testów zapewne większość użytkowników by tego nie zobaczyła. Symetryczna budowa myszki powoduje, że gryzoń powinien nadać się dobrze do wszystkich gier. Począwszy na MMO skończywszy na FPS. Przyjemnym akcentem jest także w pełni programowalne podświetlenie rolki. Do dyspozycji mamy pełną paletę RGB więc jest z czego wybierać. Mysz możemy kupić za około 130zł, co wydaje się być uczciwą ceną. W związku z tym, że w myszce Cougar 250M nie doszukaliśmy się poważniejszych wad możemy ją z czystym sumieniem polecić.

Cougar 250M otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 4.5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała cena.

cena

Spis treści: Cougar 250M – test taniej myszki dla graczy!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)