0
Opublikowano 15 czerwca 2012 w Portal komputerowy » Gry » Wiadomości » Miecz Xyrality dla każdego
 
 

Miecz Xyrality dla każdegoNieodkryte tajemnice Średniowiecza, sojusze, wymiana towarów z innymi graczami, czy wreszcie rozgrywanie sieciowych wojen. To tylko niektóre z możliwości, które udostępnia Lord & Knights, darmowa gra MMORPG, dla systemów iOS, Android oraz wersji przeglądarkowej.

Gra Lord & Knights wypuszczona na rynek, okazała się wielkim sukcesem studia Xyrality z 2011 roku. Potwierdzeniem tego jest ponad milion pobrań na iTunes. Od dziś dostępna również na polskich serwerach.

MMORG, gra online

Czym ten wynik jest podyktowany? Przede wszystkim wygodą. Aplikacja jest dostępna na iOS i androida oraz w wersji przeglądarkowej. Niewątpliwym ukłonem w stronę graczy jest tryb MMO, do gry może dołączyć każdy kto ma dostęp do Internetu. Rozgrywka zawsze może nas przez to zaskoczyć. Rozbudowując swoje miasto, decydując o liczbie armii i planując wyprawy wojenne, możemy zajmować się równocześnie swoimi czynnościami.

Xyrality

Dla każdego gracza–następuje ten moment, w którym ze świata średniowiecznych zamków, walk, lordów i rycerzy, musi zrezygnować na rzecz przyziemnych obowiązków. Od dzisiaj wszyscy posiadacze urządzeń mobilnych, mogą zabrać Lord & Knights dosłownie wszędzie. A jej pobranie nie kosztuje zupełnie nic.

Lord & Knights jest grą strategiczną, osadzoną w realiach Średniowiecza. Gra z pewnością zadowoli fanów ostatnio popularnych Settlersów Online, czy klasyków takich jak Twierdza, World of Warcraft czy Heroes of Might and Magic.
Grę można pobrać ze strony:Google Apps , iTunes

Trailer gry dostępny pod adresem:

Spis treści: Miecz Xyrality dla każdego

[Głosów: 0   Average: 0/5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.