Motorola przedstawi telefon z Androidem!

26-08-2009, 21:40:08

Motorola przedstawi telefon z Androidem!

 

Amerykañski producent telefonów komórkowych firma Motorola zapowiedzia³a konferencjê  prasow±, która odbêdzie siê 10 wrze¶nia 2009 roku w San Francisco.

 

Motorola Event w San Francisco

10 wrze¶nia - to wtedy w³a¶nie Motorola ma og³osiæ wej¶cie na rynek telefonów z systemem Android a tak¿e przedstawiæ model telefonu w³a¶nie z tym systemem. Dotychczas do sieci przeniknê³y dwa zdjêcia przedstawiaj±ce modele Motoroli z Androidem - Motorola Morrison oraz Motorola Sholes - nie wiadomo jednak, czy Motorola zdecydowa³a siê przedstawiæ ¶wiatu który¶ z tych modeli. Motorola by³a by czwartym producentem wprowadzaj±cym na rynek model z systemem Google - tu¿ po HTC, Samsungu i Highscreenie.

Warto tutaj nadmieniæ, ¿e telefon Motoroli bêdzie najprawdopodobniej wyposa¿ony w interfejs stworzony specjalnie przez Motorole - podobnie jak w telefonie HTC Hero, w którym zainstalowano interfejs HTC Sense.

piotrglapiak

Tagi motorola przedstawi telefon androidem


Na razie brak komentarzy do tego materia³u.

Autor (wymagane):
Treśæ (wymagane):
Przepisz kod z obrazka (wymagane):
   

Skarpety X-socks | Przyspieszanie komputera | Jak przyspieszyæ Internet | Przyspieszanie Wifi | aktywacja Windows 7 | nLite |
Nokia kalkulator | Jak zdj±æ Simlock za darmo