0
Opublikowano 15 listopada 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Pamięci masowe Seagate pomagają w tworzeniu wydajnego i niezawodnego systemu IT polskiej galerii
 
 

Pamięci masowe Seagate pomagają w tworzeniu wydajnego i niezawodnego systemu IT polskiej galeriiFirma Seagate Technology (NASDAQ:STX) informuje, że przedłużyła umowę dotyczącą Strategicznego Partnerstwa z Zachętą Narodową Galerią Sztuki, jedną z najbardziej prestiżowych galerii w Polsce.

Seagate wspiera Zachętę w modernizacji infrastruktury IT od 2005 roku. Produkty Seagate – dyski twarde Barracuda oraz serwery pamięci masowych BlackArmor® NAS 420 są wykorzystywane w codziennej pracy specjalistów galerii, licznych projektach oraz procesie digitalizacji zbiorów archiwalnych Zachęty. Dział dokumentacji galerii gromadzi informacje o twórczości 31 000 artystów polskich, tworzących po 1945 roku w kraju i za granicą. Co więcej – posiada imponujący zbiór ponad 50 000 fotografii eksponatów oraz wystaw, które odbyły się w galerii w ciągu ostatnich sześćdziesięciu lat.

„Jesteśmy dumni z długofalowej współpracy z Zachętą, której wkład w popularyzację niezwykłych rozwiązań artystycznych oraz prezentację prac najlepszych twórców jest niezaprzeczalny’ – powiedział Marcin Kaczor, territory sales representative, Seagate. – „Tytuł Strategicznego Partnera i odpowiadanie najbardziej rygorystycznym wymaganiom dotyczącym wytrzymałości i wydajności pamięci masowych jest najlepszą rekomendacją dla naszych produktów”.

Janusz Dębowski, Specjalista ds. wsparcia IT w Dziale Multimediów Zachęty, stwierdził: „Chcemy, by wartościowe zbiory galerii były zapisywane na niezawodnych dyskach twardych. Niezależnie od tego, czy chodzi o bieżący projekt, proces digitalizacji zbiorów, backup czy udostępnianie plików pracownikom Zachęty – przez ostatnie 13 lat pamięci masowe Seagate udowadniają swoją niezawodność każdego dnia”.

 

Źródło: Inf. prasowa

Spis treści: Pamięci masowe Seagate pomagają w tworzeniu wydajnego i niezawodnego systemu IT polskiej galerii

[Głosów: 0   Average: 0/5]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)