75
Opublikowano 12 marca 2012 w Portal komputerowy » Systemy Operacyjne » Windows XP » Narzędzia » Przyśpieszanie Windows programem do optymalizacji
 
 

Przyśpieszanie Windows programem do optymalizacji

gameXP
gameXP

Możesz posłużyć się specjalną aplikacją, aby przyspieszyć komputer. Wśród programów do tuningu Windows można znaleźć i takie, których funkcjonalność skraca się do kliknięcia na jeden przycisk: Optymalizuj. Takim programem jest Game XP, który optymalizuje Twój komputer pod kątem jak najlepszego działania gier. Jednakże z pomocy aplikacji mogą skorzystać także „zwykli” użytkownicy. Zauważalne jest znaczne przyspieszenie uruchamiania systemu Windows, a także szybsza jego praca. Oczywiście większość zmian w rejestrze jakie wykonuje ten program można samemu zrobić z pomocą Tweaks.pl.

Pobierz najnowszą wersje Game XP

Game XP jest bardzo prosty w obsłudze. Na początek warto stworzyć kopie zapasową plików i rejestru, na co pozwala aplikacja.

Aby zoptymalizować swój komputer kliknij na przycisk Warp Speed i zaczekaj. Po zakończeniu optymalizacji zostaniesz poproszony o ponowne uruchomienie komputera.

Game XP, przyspieszenie komputera

Game XP, zwiększa wydajność systemu Windows XP

Spis treści: Przyśpieszanie Windows programem do optymalizacji

Słowa kluczowe: przyspieszanie windows xp, przyspieszenie windows xp, przyspieszenie komputera, przyspieszanie xp, windows defragmentacja pod katem uruchamiania programow, maksymalne przyspieszenie komutera, przyspieszenie sprzetowe win xp, przyspieszenie kompa, darmowy program do optymalizacji windows7 64b po polsku, program tweaks

[Głosów:7    Średnia:4.3/5]

Dziadek