Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Test SilverStone Tundra TD02-Slim – wąskie chłodzenie wodne » Strona 2

Test SilverStone Tundra TD02-Slim – wąskie chłodzenie wodne

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
2 total ratings

 

Zalety


+wydajność,
+wymiary
+dość cicha praca

Wady


-jeśli nie ma się kogoś do pomocy to przy instalacji konieczny jest demontaż płyty głównej z obudowy


Kilka słów o teście

Kompaktowe chłodzenia wodne znane są z tego, że zajmują mało miejsca w obudowie. Firma SilverStone postanowiła tę „cechę” wykorzystać do maksimum wprowadzając na rynek bardzo wąskie chłodzenie – o grubości 38mm! Jak wypadnie w testach? Przekonamy się.

0
Opublikowano 19 marca 2016 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Opakowanie i rzut okiem – SilverStone Tundra TD02-Silm

Opakowanie chłodzenia SilverStone Tundra TD02-Silm utrzymano w czarno-niebieskiej, zimnej stylistyce. Taka kombinacja kolorów i wzorków bardzo sprytnie działa na podświadomość klienta sugerując, że produkt aż „razi” chłodem.

silverstone tundra td02-silm opakowanie

Wewnątrz opakowania znajdziemy akcesoria montażowe, pastę termoprzewodzącą, przejściówkę Molex ->4pin oraz rozdzielacz typu Y 4pin->2x 4pin.

silverstone tundra td02-slim dodatkowe wyposażenie

Sama chłodnica jest faktycznie bardzo płaska, widać to już po pierwszym zerknięciu na nią. Im jest ona cieńsza, tym mniejszej prędkości trzeba, by skutecznie odprowadzić z niej powietrze. Wentylator nie musi wytwarzać aż tak dużego strumienia powietrza (a także natężenia dźwięku), by mógł schłodzić urządzenie. Postawiono na na nieco węższą, 18mm konstrukcję (jest to SilverStone FN123 – z którym mieliśmy już kiedyś przyjemność obcować).

SilverStone Tundra TD02-Silm wyglądSilverStone Tundra TD02-Silm SilverStone Tundra TD02-Silm  SilverStone Tundra TD02-Silm wentylatory SilverStone Tundra TD02-Silm podstawa bloko-pompki SilverStone Tundra TD02-Silm bloko-pompka

Spis treści: Test SilverStone Tundra TD02-Slim – wąskie chłodzenie wodne

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)