0
Opublikowano 26 września 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Dysk SSD zapewni najlepszą oraz najbardziej opłacalną aktualizację twojego komputera.
 
 

Dysk SSD zapewni najlepszą oraz najbardziej opłacalną aktualizację twojego komputera.


Z niezależnych badań wynika, że dysk SSD firmy Kingston zwiększa wydajność komputera o ponad 82%     

 

  • W porównaniu do innych uaktualnień, dyski SSD firmy Kingston gwarantują najlepszą wydajność
  • Razem z innymi uaktualnieniami dyski SSD ponad dwukrotnie poprawiają wydajność komputera
  • Internetowe narzędzie doboru produktu firmy Kingston pomoże wybrać odpowiedni dysk SSD

 24 Września 2012 – Kingston Digital, Inc., spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci przeprowadziła niezależne badania we współpracy z “Dennis Technology Labs”.  Wyniki dowodzą, że użycie dysku SSD w porównaniu do innych aktualizacji gwarantuje najlepsze wskaźniki wydajności w stosunku do ceny. Co więcej Kingston SSDNow V+200 zwiększy wydajność komputera aż o 82%.

Aby ułatwić wybór odpowiedniego dla twojego komputera dysku, Kingston wprowadził “Narzędzie doboru produktu” – obszerny przewodnik, który krok po kroku pomoże dopasować najlepszy dysk SSD dla twojego komputera lub laptopa. Pochodząca z Wielkiej Brytanii niezależna platforma testowa “Dennis Technology Labs” podjęła próbę określenia o ile wydajność komputera zwiększy się dzięki użyciu dysku SSD,
w porównaniu do innych urządzeń, takich jak nowa pamięć czy szybszy procesor. Głównym celem było określenie, które uaktualnienie pozwoli osiągnąć najlepszą wydajność za najniższą cenę. Wyniki badania pokazały, że najlepszy koszt aktualizacji za wzrost wydajności oferuje SSDNow V+200 firmy Kingston – za jeden punkt procentowy wzrostu płacimy ok. 9.80zł[1]. Wykorzystanie do aktualizacji dysku SSD jest bardziej opłacalne od użycia HDD.Na przykład koszt aktualizacji za każdy procent wzrostu w przypadku procesora CPU w połączeniu z HDD kosztuje ponad 281.13zł,
z wykorzystaniem dysku SSD tylko 25.52zł.

Replikacja serii codziennych funkcji obliczeniowych wykazała w testach, że SSDNow V+200 ma ogromny wpływ na czas rozruchu, odznaczając się 2,5-krotnie lepszymi wynikami od standardowych dysków twardych. Rozpoczęcie pracy komputera oraz uzyskanie do niego dostępu jest proste, w szczególności dla osób będących w stałym ruchu czy dla zagorzałych użytkowników komputerów takich jak gracze czy programiści. Dodatkowo stali użytkownicy takich programów jak Word czy Outlook, dzięki dyskom SSD mogą liczyć na dostęp do programu Word 2,5 razy szybciej oraz do programu Outlook 5 razy szybciej w porównaniu do tradycyjnych dysków twardych. „Nigdy nie było lepszego czasu na inwestycje w technologię SSD. Znaczący spadek cen sprawił, iż dyski są zdecydowanie bardziej przystępne cenowo, jednocześnie zapewniając najlepszą wydajność oraz jakość uaktualnień” – mówi Paweł Śmigielski Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią – „W tych trudnych finansowo czasach, dzięki aktualizacji SSD, posiadacze komputerów mogą cieszyć się zwiększoną pracą komputera oraz lepszą wydajnością bez konieczności inwestowania w nowy sprzęt”.

Wprowadzony przez firmę Kingston SSD Selector tool, jest dodatkowym źródłem wiedzy na temat dysków SSD. Co więcej, dzięki temu narzędziu potencjalni użytkownicy będą mieli szansę w przystępny sposób zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi technologii dysków. „Przewodnik SSD” krok po kroku pomoże dopasować najlepszy dysk dla twojego komputera lub laptopa, proponując różne możliwości – od dysków uzyskujących najlepsze wyniki po rozwiązania najbardziej przystępne cenowo.

 

Źródło: Informacja prasowa

Spis treści: Dysk SSD zapewni najlepszą oraz najbardziej opłacalną aktualizację twojego komputera.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)