Portal komputerowy » dyski twarde » Adata HV300 1TB – test stylowego nośnika » Strona 2

Adata HV300 1TB – test stylowego nośnika

 

 
Podsumowanie
 

Ocena: 5
 
Rodzaj: ,
 
Pojemność:
 
Cena:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


 

Zalety


+wsparcie szyfrowania AES 256bit,
+całkiem niezła cena,
+ładny wygląd, bogata paleta dostępnych wersji kolorystycznych,

Wady


- obudowa szybko się porysuje


Kilka słów o teście

Dzisiaj przyjrzymy się dyskowi przenośnemu Adata. Jest to 1TB nośnik wyceniany na około 215zł. Jak wypadnie w testach? Przekonamy się! Zapraszamy do lektury.

0
Opublikowano 3 września 2018 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Adata HV300 – prezentacja nośnika

Adata HV300 trafia do użytkownika w małym, zgrabnym opakowaniu. Jego zawartość jest dość skromna. W środku znajdziemy jedynie kabel USB, instrukcję obsługi oraz sam dysk. Adata udostępnia użytkownikom cztery wersje kolorystyczne (tj. czerwony, czarny, biały i niebieski). W nasze ręce wpadł pierwszy wariant. Obudowa dysku Adata HV300 została wykonana z tworzywa sztucznego. Jej górna część dzieli się na dwie frakcje – chropowatą ramkę i błyszczące wnętrze. Trzeba przyznać – prezentuje się to bardzo ładnie. Niestety z racji na swoją fakturę wewnętrzna część obudowy jest narażona na zarysowania. Producent zaimplementował w dysku technologię umożliwiającą zatrzymanie pracy głowic, gdy zostanie wykryty wstrząs. Ma to na celu uchronienie talerzy przed uszkodzeniem mechanicznym. Ponadto producent deklaruje wsparcie szyfrowania AES 256bit. Nośnik zaopatrzono w interfejs USB 3.0.

ADATA HV300 1TB dodatkowe wyposażenie opakowanie

ADATA HV300 1TB wygląd

Spis treści: Adata HV300 1TB – test stylowego nośnika

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)