1
Opublikowano 18 marca 2012 w Portal komputerowy » Systemy Operacyjne » Windows 7 » Przyspieszanie » Jak wyłączyć animacje okien podczas minimalizowania itp.
 
 

Jak wyłączyć animacje okien podczas minimalizowania itp.


Windows 7 i Vista oferują swoim użytkownikom ciekawy interfejs graficzny Aero, który umożliwia uzyskanie wielu efektów 3D i animacji okien. Jednak niektóre animacje jak na przykład minimalizacja i maksymalizacja okien mogą spowalniać naszą pracę, szczególnie gdy pracujemy z wieloma otwartymi aplikacjami. Aby spersonalizować efekty wizualne w systemie Windows:

    1. Klikamy prawym klawiszem myszki na Mój Komputer i z menu wybierz: Właściwości (lub skrót klawiszowy skrót Win+Pause Break)
    2. Teraz z menu po lewej stronie wybieramy: Zaawansowane ustawienia systemu
    3. Pojawi nam się okno Właściwości systemu, gdzie w zakładce Zaawansowane w pierwszej ramce(Wydajność) klikamy na Ustawienia
    4. W oknie Efekty wizualne odznaczamy ustawienia animacji, bądź inne efekty Aero.
    5. Klikamy OK. Zmiany będą obowiązywać natychmiast.
wyłączenie animacji okien Windows 7 i Vista, animacja okien, okna Windows

Wyłączenie animacji okien w Windows 7 i Vista

Spis treści: Jak wyłączyć animacje okien podczas minimalizowania itp.

Click to rate this post!
[Total: 18 Average: 3.1]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.