Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Arctic Accelero Hybrid II – 120 – test chłodzenia wodnego przeznaczonego dla karty graficznej » Strona 6

Arctic Accelero Hybrid II – 120 – test chłodzenia wodnego przeznaczonego dla karty graficznej

 

 
Opinia
 

Kategoria: ,
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
20 total ratings

 

Zalety


+wydajność
+kultura pracy (na sensownych obrotach)
+łatwy montaż
+w komplecie pasta termoprzewodząca i termalpady
+chłodzi układy po drugiej stronie PCB

Wady


- brak radiatorków pamięci w komplecie
- nie chłodzi układów na awersie


Kilka słów o teście

Rynek kompaktowych chłodzeń wodnych należy do procesorów. Co jednak powiecie na „gotowca” przystosowanego do chłodzenia… karty graficznej? Takich zestawów na rynku nie ma wiele. Jednym z nich jest właśnie Arctic Accelero Hybrid II – 120, którego otrzymaliśmy do testów. Zapraszamy!

0
Opublikowano 6 lipca 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Accelero Hybrid II – 120 to naprawdę solidny produkt. Oferuje bardzo wysoką wydajność, znacznie wyższą od standardowych chłodzeń montowanych na kartach graficznych, a nawet bardzo dużej części tzw. „zamienników”.  Na szczęście wysoka wydajność idzie tutaj w parze z kulturą pracy. Chciałoby się powiedzieć: „cisza jak makiem zasiał”. Montaż również nie jest zbyt skomplikowany i każdy powinien sobie z nim poradzić. Całość kosztuje około 400zł. Jest to niemało, ale powiedzmy sobie – chłodzenie jest dużo wydajniejsze i przy tym niesłyszalne. Czy warto? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. My postanowiliśmy przyznać chłodzeniu Accelero Hybrid II – 120 ocenę 5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała wydajność i dokonała jakość.

wydajność

 

 

Sprzęt do testów dostarczył: Arctic

 

Serdecznie dziękujemy

Spis treści: Arctic Accelero Hybrid II – 120 – test chłodzenia wodnego przeznaczonego dla karty graficznej

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)