Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Enermax LiqTech II 280 oraz Enermax ETS-T50 Axe – test dwóch nowych chłodzeń Enermax! » Strona 3

Enermax LiqTech II 280 oraz Enermax ETS-T50 Axe – test dwóch nowych chłodzeń Enermax!

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
1 total rating

 Kilka słów o teście

Obecnie mamy modę na podświetlenie RGB. Dzięki producentom, którzy nie chcą iść na przekór trendom możemy je spotkać nawet w niepozornych urządzeniach- takich jak dysk SSD czy pamięć RAM. Dzisiaj przyjrzymy się dwóm światom – chłodzeniu wodnemu z takim właśnie podświetleniem oraz jego przeciwieństwu. Coolerowi powietrznemu, który w całości jest czarny. Jak wypadną one w testach? Przekonamy się. Zapraszamy do lekutry!

0
Opublikowano 18 kwietnia 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Rzut okiem – Enermax ETS-T50 Axe

Opakowanie jest małe i skromne, jednak prezentuje się całkiem nieźle. Producent zawarł na nim najważniejsze informacje dotyczące sprzętu.

Enermax ets-t50 axe opakowanie

Enermax ets-t50 axe dodatkowe wyposażenie

W jego wnętrzu prócz samego chłodzenia i zestawu montażowego znajdziemy pastę termoprzewodzącą.

Enermax ets-t50 axe wygląd chłodzenia

Chłodzenie jest wykonane z wysokiej klasy materiałów. Widać dużą dbałość o każdy detal. Zarówno radiator, jak i ciepłowody zostały pokryte czarną, matową powłoką. Trzeba przyznać, że taki prosty zabieg pozytywnie wpływa na wygląd. Z tyłu coolera znajduje się specjalny grill mający za zadanie ukierunkować przepływ powietrza, tak by nie podgrzewało ono sekcji zasilania bądź pamięci RAM. Stopka radiatora posiada bezpośredni kontakt z rurkami cieplnymi. Niestety naszym zdaniem jest ich zbyt dużo i w przypadku mniejszych procesorów część z nich nie będzie miała odpowiedniego styku ze źródłem ciepła.

Enermax ets-t50 axe wygląd chłodzenia

Enermax ets-t50 axe wygląd chłodzenia

Enermax ets-t50 axe wygląd chłodzenia podstawa stopka radiatora

Enermax ets-t50 axe wygląd chłodzenia podstawa stopka radiatora

 

 

Spis treści: Enermax LiqTech II 280 oraz Enermax ETS-T50 Axe – test dwóch nowych chłodzeń Enermax!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)