Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Enermax LiqTech II 280 oraz Enermax ETS-T50 Axe – test dwóch nowych chłodzeń Enermax! » Strona 4

Enermax LiqTech II 280 oraz Enermax ETS-T50 Axe – test dwóch nowych chłodzeń Enermax!

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
1 total rating

 Kilka słów o teście

Obecnie mamy modę na podświetlenie RGB. Dzięki producentom, którzy nie chcą iść na przekór trendom możemy je spotkać nawet w niepozornych urządzeniach- takich jak dysk SSD czy pamięć RAM. Dzisiaj przyjrzymy się dwóm światom – chłodzeniu wodnemu z takim właśnie podświetleniem oraz jego przeciwieństwu. Coolerowi powietrznemu, który w całości jest czarny. Jak wypadną one w testach? Przekonamy się. Zapraszamy do lekutry!

0
Opublikowano 18 kwietnia 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Montaż

Montaż obu coolerów jest stosunkowo prosty, aczkolwiek w przypadku chłodzenia LiqTech II 280 zalecamy demontaż płyty głównej z obudowy.

Enermax LiqTech II 280

Montaż rozpoczynamy od umieszczenia śrubek w backplate. Na tym etapie nie możemy zapomnieć o podkładkach zabezpieczających przed zwarciem. Następnie należy umiejscowić plastikowe dystanse, nałożyć pastę termoprzewodzącą i dokręcić bloko-pompkę. Na samym końcu podłączamy pompkę i wentylatory do zasilania.

Enermax ets-t50 axe liqtech ii 280mm montaż

Enermax ets-t50 axe liqtech ii 280mm montaż

Enermax ets-t50 axe liqtech ii 280mm montaż

Enermax ETS-T50 Axe

Podobnie i tutaj montaż rozpoczyna się od prawidłowego rozstawienia śrubek w backplate. Pamiętamy o izolujących podkładkach. Następnie z drugiej strony płyty głównej nakładamy plastikowe dystanse. Teraz wybieramy odpowiednią ramkę montażową dla naszej platformy i dokręcamy ją czarnymi nakrętkami. Na koniec nakładamy pastę termoprzewodzącą, dokręcamy chłodzenie i podpinamy wentylator.

Enermax ets-t50 axe liqtech ii 280mm montaż

Enermax ets-t50 axe liqtech ii 280mm montaż

Spis treści: Enermax LiqTech II 280 oraz Enermax ETS-T50 Axe – test dwóch nowych chłodzeń Enermax!


Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)